III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Metod Pomocy Psychologicznej: Pomoc Psychologiczna Dzieciom i Młodzieży

Aktualizacja: 18-08-2023

Przypominamy, że jeszcze tylko miesiąc można przesyłać zgłoszenia wystąpień czynnych do konferencji, która odbędzie się w trybie stacjonarnym w Akademii, w dniach 9-10.11.2023

Zapraszamy osoby chętne do wygłoszenia referatu, przeprowadzenia warsztatu lub prezentacji posteru naukowego do rejestracji do uczestnictwa czynnego pod adresem https://konferencje.aps.edu.pl/metodypomocy/ w terminie do 15 czerwca 2023.

Abstrakty wystąpień czynnych podlegają recenzji. Uzyskanie pozytywnych recenzji jest warunkiem prezentacji materiału.
Przyjmujemy również cały czas zgłoszenia do uczestnictwa biernego pod tym samym adresem.

Koszt udziału w konferencji to 350 zł.

Zapraszamy na nasz Facebook: facebook.com/metodypomocy
oraz do kontaktu mailowego pod adresem metodypomocy@aps.edu.p

Partnerzy konferencji

ENTER Mental Health Network oraz Wydawnictwo Naukowe PWN