Gratulacje dla Laureatów konkursu Matematyka w obiektywie

Aktualizacja: 18-12-2023

XIV edycja międzynarodowego konkursu „Matematyka w obiektywie" została wyróżniona patronatem honorowym Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy oraz patronatem honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.

W tym roku jury spośród wielu tysięcy fotografii przesłanych z różnych stron świata wybrało 70 finalistów. Laureatom przyznano nagrody główne, które ufundowały samorządy województw: zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego oraz Azoty. Zakłady Chemiczne Police. Fotografie finalistów będą upublicznione w galeriach internetowych i na ważnych wystawach krajowych i zagranicznych.

Zapraszamy do odwiedzin wystawy wirtualnej na stronie konkursu www.mwo.usz.edu.pl.

W roku 2023 wystawy „Matematyki w obiektywie” gościły w galeriach obu uczelni – organizatorów konkursu, w galerii Parlamentu Europejskiego w Brukseli, w sali gotyckiej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a także w szkołach i domach kultury na terenie kraju.

Gratulacje Prorektor ds. Rozwoju Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej prof. dr hab. Anny Odrowąż-Coates:

Gratulacje JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego prof. dra hab. Waldemara Tarczyńskiego:

Partnerem wydarzenia są samorządy województw: zachodniopomorskiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego.

Konkurs "Matematyka w obiektywie" współfinansowany jest ze środków województw: zachodniopomorskiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego.

Opublikowano: 14-12-2023