Finał szkolenia tutorskiego dla wykładowców APS

Aktualizacja: 30-03-2022

Imponująca, bo ponad czterdziestoosobowa grupa pracowników naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych Akademii z sukcesem ukończyła - 30 marca br. - kurs tutoringu akademickiego.

W trakcie szkolenia prowadzonego przez Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu Uniwersytetu Gdańskiego wykładowcy i wykładowczynie naszej Uczelni poznali tajniki warsztatu tutorskiego, pogłębili wiedzę o zasadach skutecznej komunikacji i sposobach inspirowania studentów do samorozwoju. Co ważne - tę bezcenną wiedzę wykorzystamy w trakcie zajęć prowadzonych w formie tutoringu grupowego, stanowiących nowość w ofercie wielu kierunków studiów realizowanych w APS od nowego roku akademickiego.

Pandemia sprawiła, że większość spotkań odbywała się zdalnie, jednak ostatnie, dwudniowe warsztaty, prowadzone przez prof. Agnieszkę Kowalkowską i dr Beatę Karpińską-Musiał z UG, mogliśmy odbyć w formie stacjonarnej w naszej siedzibie. O radości ze spotkania twarzą w twarz, a także o atmosferze i jakości kursu najlepiej świadczy nasze zdjęcie pamiątkowe.

Szkolenie z tutoringu 2022

Opublikowano: 30-03-2022