Dzień Ziemi, czyli „Zadbajmy o klimat APS”

Aktualizacja: 08-04-2024

Zapraszamy do udziału w studenckiej konferencji naukowej Dzień Ziemi, czyli „Zadbajmy o klimat APS”, która odbędzie się 15.04.2024 r. w godz. 11:00-13:00 w auli 4061.

Konferencja została przygotowana z inicjatywy dr hab. Ligii Tuszyńskiej, prof. APS i w swoim podstawowym zamyśle jest podsumowaniem zajęć pt. "Projektowanie działań na rzecz środowisk społecznych i ochrony przyrody", realizowanych dla studentów I roku pedagogiki specjalnej z grup 5, 6, 7.

Konferencja jest także podsumowaniem działań realizowanych przez studentów II roku pedagogiki specjalnej w ramach projektu ATTUNE, którego celem jest poprawa efektywności wykorzystania zasobów i zmniejszenie negatywnego wpływu naszych codziennych działań na zmiany klimatu APS.

W konferencji wystąpią studenci pedagogiki specjalnej, realizujący autorskie projekty na rzecz transformacji klimatycznej Uczelni. Przyjrzymy się ogrodom wertykalnym, terapii przyrodą oraz przyrodniczej ścieżce dydaktycznej APS. Nie zabraknie też projektów o wodzie, energii, odpadach i pożywieniu.

Informacje organizacyjne:

• 15 kwietnia 2024 r.
  • w godz. 11:00-13:30
  • aula 4061 (budynek D, parter)

Kliknij, aby zapoznać się z programem konferencji >>

Opublikowano: 04-04-2024