Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet

Aktualizacja: 18-05-2023

Zachęcamy do udziału w szkoleniach "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku" organizowanych przez MON wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych.

Szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbywać się będą w wybrane soboty i niedziele wiosną i latem w parkach miejskich, na plażach, w ośrodkach sportu i rekreacji na terenie całej Polski [www.gov.pl]

Cel projektu

Celem projektu jest promowanie obronności oraz budowanie pewności siebie w sytuacji kryzysowej. Każda z uczestniczek szkolenia po jego ukończeniu otrzyma pamiątkowy certyfikat.

Kliknij, aby uzyskać więcej informacji >>

Dokumenty do pobrania:

Wykaz miejscowości i terminów realizacji szkolenia >>

Osoby wyznaczone do kontaktu >>

Oświadczenie uczestniczki szkolenia >>

Formularz zgłoszeniowy >>

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla uczestniczki szkolenia pn. "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku" >>

Regulamin >>

Plakat szkolenia Samoobrona kobiet -zaufaj wojsku