EN

Strona główna Aktualności Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach - wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego

Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach - wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego

08-04-2020

Dyrektor Instytutu Pedagogiki zaprasza na wykład dr hab. Macieja Karwowskiego pt. „Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach”. To kolejne wydarzenie w ramach cyklu "Ogrody Instytutu Pedagogiki - Ogród nauki", którego celem jest doskonalenie naszej pracy naukowej. Tym razem skupimy się na identyfikowaniu i pokonywaniu barier w procesie publikowania w czasopismach o randze międzynarodowej.

 

Wydarzenie koordynuje dr Justyna Bluszcz.

 

Informacje organizacyjne:

  • Termin: 4 marca (środa) 2020 r. w godz. 11:00-13:00
  • Miejsce: Sala Senatu APS (3213, p. II, bud. C)

 

Aktualności

08-04-2020

Zdrowia, spokoju, optymizmu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Akademickiej oraz naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym życzenia zdrowia, spokoju i optymizmu.
08-04-2020

Jak dbać o odporność psychiczną w czasie pandemii COVID-19?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru poprowadzonego przez dr n. med. Magdalenę Gawrych z Zakładu Psychologii Klinicznej Człowieka Dorosłego Instytutu Psychologii
03-04-2020

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich stanowczo sprzeciwia się tym działaniom zwiększającym zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli, które mogą być bez szkody odsunięte w czasie.