Studia stacjonarne jednolite magisterskie (5-letnie)

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia na studia stacjonarne jednolite magisterskie składają:

1. kopię świadectwa dojrzałości wraz ze wszystkimi wystawionymi do niego aneksami (z oryginałem do wglądu)
  2. kopię świadectwa ukończenia szkoły średniej (dotyczy osób zakwalifikowanych na studia jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia) (z oryginałem do wglądu)
  3. zaświadczenie od logopedy potwierdzające poprawność wymowy (dotyczy osób zakwalifikowanych na studia na kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna)
  4. orzeczenie lekarza medycyny pracy o możliwości podjęcia praktycznej nauki wykonywania zawodu fizjoterapeuty (dotyczy osób zakwalifikowanych na studia na kierunek fizjoterapia o profilu praktycznym)
  5. podanie o przyjęcie na studia, wygenerowane z systemu IRK, potwierdzone przez komisję rekrutacyjną
  6. podanie o wyrobienie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej –  wygenerowanie podania jest możliwe po wprowadzeniu przez kandydata fotografii do systemu IRK i po zaakceptowaniu go przez komisję rekrutacyjną
  7. dowód uiszczenia opłaty za Elektroniczną Legitymację Studencką - sprawdź nr konta do opłaty za ELS (inne niż do opłaty rekrutacyjnej) - link do pliku
  8. oświadczenie o zapoznaniu się z zasadami i warunkami wnoszenia opłat za studia oraz z regulaminem studiów, wygenerowane z systemu IRK

Informacje o dodatkowych dokumentach składanych przez cudzoziemców zakwalifikowanych na studia - link do strony

Składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane na studia:

Przyniesienie dokumentów, o których mowa powyżej,  do Uczelni oraz okazanie na miejscu oryginałów dokumentów o wykształceniu (np. odpowiednio matura lub dyplom ukończenia studiów wraz z suplementem) w celu poświadczenia ich za zgodność z oryginałem (terminy określone w harmonogramie rekrutacji i zgodnie z informacjami na indywidualnym koncie Kandydata w IRK). Uwaga: istnieje możliwość upoważnienia osoby trzeciej do czynności, o których mowa w tym punkcie. Wzór upoważnienia jest dostępny na stronie - link do pliku W przypadku upoważnienia osoby trzeciej, osoba przyjęta na studia musi się podpisać na wydrukach 1) podania o przyjęcie na studia, 2) podaniu o wyrobienie ELS, 3) oświadczeniu o zapoznaniu się z zasadami i warunkami wnoszenia opłat za studia oraz regulaminem studiów, 4) innych oświadczeniach wygenerowanych z systemu IRK.

Kandydaci zakwalifikowani na studia, którzy nie złożą w określonym przez komisje terminie dokumentów, traktowani są jako osoby rezygnujące ze studiów w APS.

Ważne:
Cudzoziemcy zakwalifikowani na studia, którzy nie mają nadanego w RP numeru PESEL są obligowani do kontaktu z Komisją Rekrutacyjną w celu uzgodnienia sposobu i terminu dostarczenia kompletu dokumentów (terminy są podane w harmonogramie rekrutacji).