Uruchomienie konta Microsoft Office365 w APS

Aktualizacja: 29-09-2023

Wskazówka dla studentów I roku
  1. Studenci I roku APS otrzymują hasła do konta Office 365 APS na swój prywatny email podany w systemach podczas rekrutacji.
  2. Danymi z maila logujemy się na stronie www.aps.edu.pl, wybierając zakładkę poczta, gdzie należy ustawić swoje hasło.
  3. Dopiero po skonfigurowaniu konta można w pełni korzystać z usług Microsoft w tym Teams.

W przypadku nie otrzymania maila od Microsoft z danymi dostępowymi do konta APS prosimy o sprawdzenie folderów spamu czy wiadomość nie została zaklasyfikowana jako niechciana i zatrzymana przez system pocztowy.

Jeśli nadal nie posiadamy ww. wiadomości przesyłamy prośbę z adresu e-mail wpisanego do systemu rekrutacyjnego na adres informatycy@aps.edu.pl o wysłanie danych dostępowych do konta z podaniem imienia, nazwiska oraz nr legitymacji.

Link do szkolenia BHP znajduje się w harmonogramie dni adaptacyjnych (plik do pobrania ze strony)

Opublikowano: 29-09-2023