Salonik Językowy – ostatnie spotkania w 2023 roku

Aktualizacja: 05-12-2023

Serdeczne podziękowania dla Pani Nigory Mamadaminovej, doktorantki UW, która przeprowadziła trzy ostatnie spotkania w tym roku.

Doktorantka z Uzbekistanu, Pani Nigora Mamadaminova, przygotowała 3 spotkania warsztatowe dla naszej społeczności akademickiej z okazji 70. rocznicy powstania Wydziału Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim. Do tematów należały: prawa człowieka, dobrostan i różnorodność kulturowa w krajach islamskich.

Pani Nigora Mamadaminova jest doktorantką w Katedrze Dydaktyki i Pedeutologii pod kierownictwem prof. Joanny Madalińskiej-Michalak, na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Celem projektu jest szerzenie wiedzy i tolerancji, a także badanie podejścia do mniejszości religijnych i kulturowych w edukacji.

warsztaty podczas Saloniku Językowego

Więcej na temat projektu:

Strona internetowa: Empathy Project - Salam Lab

Zespół badawczy APS: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej - Salam Lab

logo Empathy i UE

Opublikowano: 05-12-2023