Poetyckie Światy Wisławy Szymborskiej Pożegnanie Roku Naszej Noblistki

Aktualizacja: 08-12-2023

Zapraszamy Pracowników Uczelni, Studentów i Doktorantów Akademii oraz wszystkich Wielbicieli Poezji Wisławy Szymborskiej na spotkanie w dniu 12.12.2023 (wtorek) w sali 3213, bud. C., godz. 11:00

W związku z obchodami Roku Wisławy Szymborskiej Zakład Wychowania Literackiego i Muzycznego  organizuje spotkanie z poezją "Poetyckie Światy Wisławy Szymborskiej Pożegnanie Roku Naszej Noblistki", podczas którego Uczestnikom zostanie zaprezentowana twórczość tej niezwykłej poetki. Utwory będą recytowane i wykonywane przy akompaniamencie muzyki przez Pracowników Zakładu i aktywnie zaangażowanych studentów Akademii.

Spotkanie poprowadzi dr Ewa Lewandowska-Tarasiuk, a poezję Noblistki prezentować będą studentki I roku pedagogiki i III roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Wystąpią także Agnieszka Sztuk i Magdalena Ostolska, śpiew i akompaniament Adam Pietruszka.

Miejsce i data wydarzenia:

• 12.12.2023 (wtorek)
  •  sala 3213, bud. C, II piętro, godz. 11:00

Zapraszamy serdecznie

Organizator: Zakład Wychowania Literackiego i Muzycznego Instytutu Pedagogiki APS

Opublikowano: 08-12-2023