EduPIZZA – zasmakuj przyszłości z Teach for Poland

Aktualizacja: 04-03-2024

Już 6 marca w godzinach 10.00-15.00 ponownie będziemy gościć w murach Akademii przedstawicieli Fundacji Teach for Poland – organizacji, która bezpłatnie kształci EduLiderki i EduLiderów w całej Polsce.

Drogie Studentki! Drodzy Studenci!

To kolejna – trzecia już edycja rekrutacji – organizowanej we współpracy z Instytutem Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji (IWRCE), pod hasłem „Podróż ku Edukacji Jutra”! Zapraszamy wszystkich Studentów, a więc tych z Was, którzy są szczerze zainteresowani zmianą w podejściu do uczenia i szeroko rozumianej edukacji w Polsce!

Czego więc spodziewamy się 6 marca?

• FOODTRUCKA z pizzą!
  • spotkania z uczestnikami i absolwentami programu eduliderskiego Teach for Poland, (możliwość skonsultowania swojego zgłoszenia i złożenie aplikacji rekrutacyjnej NA MIEJSCU z pomocą rekrutera),
  • konkursu z nagrodami (czytniki elektroniczne Kindle Amazon) dla najlepszych wypowiedzi na temat edukacji!
  • stoiska informacyjnego z ekspertami Fundacji Teach for Poland, gdzie można będzie dowiedzieć się więcej o rekrutacji do programu eduliderskiego 2024 i wszystkich działaniach Fundacji w naszym kraju.

Razem z Teach for Poland czekamy właśnie na Was! Będziecie?

Opublikowano: 01-03-2024