Doktoranckie doświadczenia i refleksje badawcze

Heland-Kurzak Krystyna, Szostakowski Marcin, Trusewicz-Pasikowska Marta (red.)

Opis:

Doktoranckie doświadczenia i refleksje badawcze to kolejny tom będący efektem poszukiwań badawczych młodych naukowców z różnych uczelni. Jak zauważa jeden z recenzentów pracy, prof. dr hab. Mirosław J. Szymański, „zbiór opracowań doktorantów jest interesujący, zróżnicowany tematycznie, świadczy o poszukiwaniu nowych tropów badawczych, tak pod względem treści, jak i rozwiązań metodologicznych”.

Publikacja powstała, aby umożliwić doktorantom podzielnie się w środowisku akademickim wynikami prowadzonych badań. Doktoranci dzięki prowadzonym badaniom nabierają umiejętności potrzebnych do budowania własnego warsztatu badawczego.

Książka skierowana jest dla studentów, doktorantów oraz praktyków zainteresowanych interdyscyplinarnością badań zakresu pedagogii, socjologii i psychologii. Omawiana problematyk artykułów jest aktualna w wyniku doświadczenia zmian zachodzących każdego dnia w edukacji oraz w społeczeństwie. Przekazując książkę czytelnikowi zapraszamy do dyskusji nad przyszłością i formą prowadzonych badań w naukach społecznych.

Redaktorzy

Cena: