KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA WOLONTARIUSZ POKOLENIA Y

APS

Opis wydarzenia:

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA WOLONTARIUSZ POKOLENIA Y, która odbędzie się w dniu 22 listopada 2019 roku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, w auli B.

Uwaga zmiana terminu

Zgłoszenia czynne (abstrakty) i bierne na konferencję przyjmujemy do dnia 17 listopada 2019 roku. Obu rodzajów zgłoszeń dokonujemy przez formularz rejestracyjny konferencji. Zachęcamy również do zgłaszania swojej osoby/ przedstawiciela instytucji do moderowania wybranej sekcji konferencji.

SESJA PLAKATOWA PODCZAS KONFERENCJI

„WOLONTARIUSZ POKOLENIA Y”

Uwagi ogólne:

• Plakat może być napisany w języku polskim lub języku angielskim.
  • Informacja z deklaracją uczestnictwa w sesji plakatowej i z podaniem tytułu plakatu powinna być dostarczona mailowo na adres wolontariuszY@aps.edu.pl.
  • Plakaty (postery) należy zgłaszać do 17.11.2019 (niedziela).
  • Plakat w wersji nadającej się do prezentacji należy dostarczyć w dniu konferencji (przy rejestracji), a odebrać po zakończeniu sesji plakatowej.

Wymagania techniczne dla plakatu:

• wymiar standardowy format B1 w mm: 707 x 1000 mm. Wymiary formatu B1 w cm: 70.7 x 100,
  • orientacja pionowa,
  • druk czarno-biały lub kolorowy,
  • sugerowane jest sformatowanie zasadniczego tekstu w dwóch kolumnach.

Elementy układu plakatu:

• Tytuł w języku polskim lub odpowiednio w języku angielskim (minimalna wysokość czcionki 37 pkt);
  • Imię i nazwisko Autora (Autorów) i afiliacja (minimalna wysokość czcionki 27 pkt);
  • Cel podjętych aktywności w wolontariacie;
  • Skrócony opis podejmowanych aktywności na rzecz wolontariatu;
  • Wybrane aktywności mogą być przedstawione w postaci zdjęć, obrazków, rysunków, modeli, tabel i wykresów, a także mogą zawierać wybrane cytaty; plakat powinien zawierać jedynie najważniejsze informacje, przedstawione w zwartej i klarownej formie.
  • Podsumowanie i/lub wnioski;

Na dole plakatu należy umieścić informację o konferencji, na którą został przygotowany plakat (minimalna wysokość czcionki 27 pkt), tj.:

Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „WOLONTARIUSZ POKOLENIA Y” APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie

Cena:

Data:

22-11-2019

Lokalizacja:

APS

Organizator:

Instytut Pedagogiki Specjalnej, Studenckie Biuro Wolontariatu, Samorząd Studentów, Fundacja Marii Grzegorzewskiej

Osoba odpowiedzialna:

dr Bernadetta Kosewska, mgr Katarzyna Kruś-Kubaszewska