Zapisy na szczepienia grupowe przeciwko COVID-19

30-04-2021

APS uruchamia możliwość zapisów na szczepienia grupowe przeciwko COVID-19, czekamy na Państwa deklaracje do 4.05. do godz. 11.00

Szanowni Państwo,

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej uruchamia możliwość zapisów na szczepienia grupowe przeciwko COVID-19.

W związku z uruchomieniem akcji szczepień ochronnych przeciwko COVID-19 w zakładach pracy dla:

  • nauczycieli akademickich zatrudnionych na podstawie umowy o pracę,
  • nauczycieli akademickich zatrudnionych na podstawie umowy cywilnoprawnej;
  • pracowników niebędących nauczycielami akademickimi;
  • doktorantów lub uczestników szkoły doktorskiej;
  • studentów;

uprzejmie informujemy, że zapisy na szczepienia w naszej Uczelni uruchamiamy od momentu wysłania do Państwa maili do 4.05. do godz. 11.00. Na szczepienia mogą zarejestrować się osoby:

  • wszystkie ww. urodzone przed 1 stycznia 2003 r.
  • które nie zostały zaszczepione przeciw COVID – 19
  • nie zostały dotychczas nigdzie zapisane na szczepienie przeciw COVID - 19

Uczelnia będzie mogła uczestniczyć w zbiorowych szczepieniach w zakładzie pracy jeżeli zgłosi w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa co najmniej 300 uprawnionych osób. Szczepienia będą się odbywać we współpracy z wybranym podmiotem wykonującym działalność leczniczą, jako punkt szczepień. Punkt wskazany przez Uczelnie to: Przychodnia Rejonowo – Specjalistyczna SZPZLO Warszawa-Ochota, ul. Szczęśliwicka 36.

Uczelnia zbiera od uprawnionych pracowników deklaracje udziału w szczepieniach. Do tego celu uruchomiliśmy platformę: https://ankieter.aps.edu.pl/surveys/24/

Po kliknięciu w ww. link i zalogowaniu się swoim hasłem i loginem których Państwo używacie logując do USOSweb proszę o wypełnienie i zaznaczenie odpowiedzi.

Osoby które nie będą mogły się zalogować do platformy ankieter, gdyż zapomniały hasła, będą mogły go zmienić po wpisaniu identyfikatora PESEL i klikając na pole "zapomniane hasło" które znajduje się na dole zakładki przy logowaniu, wówczas na mail zostanie wysłany link do zmiany hasła.

Osoby które nie posiadają dostępu do USOSweb a tym samym loginu i hasła mogą go uzyskać poprzez kontakt mailowy z Panem Piotrem Grzybowskim pg@aps.edu.pl lub poprzez aplikację TEAMs.

Wypełnienie deklaracji będzie również możliwe w wersji papierowej (druk w załączeniu). Po wypełnieniu proszę o podpisanie deklaracji, zeskanowanie lub zrobienie zdjęcia i przesłanie na dres: ksajnog@aps.edu.pl lub mkwietniewska@aps.edu.pl

Deklarację można również złożyć osobiście w Biurze ds. Zatrudnienia pok. 1117 do wtorku do godziny 11.00Najczęściej zadawane pytania:

1) Którą szczepionką będą szczepione zarejestrowane osoby?  

Wskazana Przychodnia  będzie podawać szczepionkę którą Narodowy Fundusz Zdrowia przekaże do szczepień.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo która to będzie szczepionka.

2) Jaki będzie termin szczepienia?

Akademia Pedagogiki Specjalnej po osiągnięciu 300 chętnych osób do szczepienia, w dniu 4.05. 2021 zarejestruje się na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Następnym krokiem będzie wskazanie terminu przez Przychodnie o terminie szczepienia.

3) W jaki sposób zarejestrowane osoby zostaną poinformowane o terminie i godzinie szczepienia?

Termin szczepienia będzie podany przez wskazany punkt szczepień lub poprzez APS drogą mailową lub telefonicznie.

Dodatkowe informacje, pobierz link >>

Z poważaniem
Biuro ds. Zatrudnienia

 

Udostępnij:

Wydrukuj