EN

Strona główna Uczelnia Absolwenci Badanie losów zawodowych absolwentów

Badanie losów zawodowych absolwentów

27-09-2017

Szanowni Studenci,

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164, poz. 1365, z późn. zm.), art. 13a będzie prowadziła badanie losów absolwentów, którego głównym celem jest poznanie w jaki sposób kształtuje się kariera zawodowa naszych absolwentów po 3 i 5 latach od obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej. Umożliwi to dostosowanie programów studiów do potrzeb rynku pracy.

Zapraszamy do aktualizacji swoich danych kontaktowych (szczególnie adresu e-mail ) oraz wypełnienie deklaracji zgody na udział w badaniu na stronie internetowej:

http://www.absolwenci.aps.edu.pl

Aktualności

19-07-2019

Z przykrością informujemy

Z przykrością informujemy o śmierci studentki I roku pedagogiki specjalnej specjalność WWR Gosi Bilińskiej. Pogrzeb odbędzie się w najbliższy poniedziałek.
11-07-2019

Logopedia warszawska

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który dotyczy historii logopedii warszawskiej autorstwa Józefa Porayskiego-Pomsty i Danuty Emiluty-Rozya
27-06-2019

Dr Ewa Lewandowska-Tarasiuk uhonorowana prestiżowym medalem ,,Pro Patria"

Dr Ewa Lewandowska-Tarasiuk z okazji 60-lecia ,,Tygodnia Polskiego", została uhonorowana prestiżowym medalem ,,Pro Patria".