Termin 19 edycji kursu Ruch dla Uczenia się (Move to Learn®) - 07-08.12.2019.

Koszt udziału w kursie to 500zł od osoby.

W ramach opłaty mieści się: 10 godz. wykładowych, 10 godzin ćwiczeniowych, wykonywanie ćwiczeń ruchowych przez uczestników kursu pod superwizją, materiały, zaświadczenie, bieżące wsparcie w czasie wprowadzania programu w swoim miejscu pracy.

Kurs ma na celu:

• wzbogacenie wiedzy uczestników na temat przyczyn i przejawów opóźnienia neurorozwojowego u dzieci, możliwych do zaobserwowania w czasie pracy wychowawczej i dydaktycznej w przedszkolu i pierwszych latach nauki szkolnej oraz ich możliwego znaczenia dla uczenia się dzieci,

• poznanie teoretycznych podstaw programu Ruch dla uczenia się (Move to Learn®),

• nauczenie się wykonywania ćwiczeń ruchowych należących do programu i powtórzenie ich pod superwizją w celu upewnienia się co do poprawności ich wykonywania.

Skuteczność programu została potwierdzona wynikami badań naukowych, z którymi można zapoznać się na stronie programu: www.movetolearn.com.au, w zakładce Move to Learn About/International/Poland.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie prosimy o wypełnienie skróconej karty zgłoszenia (do pobrania poniżej) i przesłanie jej równocześnie na dwa adresy mailowe:

a.j.olechowska@gmail.com

podyplomowe@aps.edu.pl

Zapraszamy!

UWAGA: Pod niniejszym tekstem zamieszczone są linki do:

1/ szczegółowego opisu kursu wraz z ceną

2/ skróconej karty zgłoszenia, którą po wypełnieniu należy wysłać na adres mailowy kierownika kursu: a.j.olechowska@gmail.com

Pobierz szczegółowe informacje o kursie

Pobierz kartę zgłoszenia

10-02-2020

Prowincjonalne i nieprowincjonalne praktyki kulturalne. Po 10 latach spędzonych w terenie

Szkoła Doktorska APS zaprasza na na wykład otwarty prof. dr. hab. Tomasza Szlendaka z UMK.
07-02-2020

WYBORY REKTORA na kadencję 2020-2024

Uczelniana Komisja Wyborcza APS ustaliła terminarz czynności wyborczych.
06-02-2020

Rektor APS powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej

Miło nam poinformować o powołaniu Rektora APS Prof. dr. hab. Stefana M. Kwiatkowskiego w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej.