Coaching we wczesnym wspomaganiu rozwoju:

Celem kursu jest wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności coachingowe mające na celu wzmocnienie potencjału i optymalne wykorzystanie zasobów rodziny zaangażowanej we wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się i przećwiczą różne metody pracy coachingowej: wspieranie rodziny w ustalaniu jej celów rozwojowych, ich konkretyzacji i podejmowaniu skutecznych decyzji służących ich realizacji; wzmacnianie umiejętności korzystania z refleksji jako narzędzia określania indywidualnych, naturalnych zasobów rodziny i pełniejszego ich wykorzystania; planowanie zmian rozwojowych i osobistych wskaźników ich sukcesu oraz techniki motywacji rodziny w trakcie procesu zmiany. Efektem wspólnym wszystkich działań coacha bedzie wzmocnienie poczucia panowania jego klientów nad ich osobistą sytuacją jako rodziny oraz poczucia własnego wpływu i możliwości aktywnego odziaływania na nią.

Kurs obejmuje 60 godzin dydaktycznych: trzy dwudniowe zjazdy po 20 godzin dydaktycznych każdy.

Kierownik kursu:

dr Wioletta Dziarnowska e-mail: w.dziarnowska@poczta.onet.pl

Wymagania wobec kandydatów:

dyplom ukończenia studiów I stopnia, zainteresowanie problematyką wczesnego wspomagania rozwoju i coachingiem

Ilość miejsc:

minimalna: 12

maksymalna: 16

Cena kursu:

1800 PLN

Terminy zjazdów:

zostaną podane po zebraniu się grupy

Pobierz informacje szczegółowe

Karta zgłoszenia

10-02-2020

Prowincjonalne i nieprowincjonalne praktyki kulturalne. Po 10 latach spędzonych w terenie

Szkoła Doktorska APS zaprasza na na wykład otwarty prof. dr. hab. Tomasza Szlendaka z UMK.
07-02-2020

WYBORY REKTORA na kadencję 2020-2024

Uczelniana Komisja Wyborcza APS ustaliła terminarz czynności wyborczych.
06-02-2020

Rektor APS powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej

Miło nam poinformować o powołaniu Rektora APS Prof. dr. hab. Stefana M. Kwiatkowskiego w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej.