Strona główna Studenci WF Zajęcia sportowe dla pracowników APS

Zajęcia sportowe dla pracowników APS

20-09-2018

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza pracowników Akademii na zajęcia rekreacjno-sportowe, które odbywać się będą na obiektach sportowych Uczelni, tj. siłownia i sala fitness, bud. C we wtorki i czwartki w godz. 15.30-16.30. Informacje i zapisy: Studium WFiS, pok.1062.

24-02-2020

Wyrazy współczucia

Społeczność Akademicka żegna z głębokim smutkiem prof. nadzwyczajnego APS dra hab. Ryszarda Pichalskiego
24-02-2020

Marthinus Stander Conradie - wykład otwarty w Szkole Doktorskiej APS

Dekolonizacja, opowieści indywidualne i samurajowie. Propozycje dla kursantów pierwszego roku literaturoznawstwa w Uniwersytecie w Republice Afryki Południowej - pod tym tytułem profesor Marthinus Sta…
20-02-2020

Medal za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej dla prof. dr. hab. Stefana M. Kwiatkowskiego

Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza uhonorował prof. dr hab. Stefana M. Kwiatkowskiego medalem za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej.