Strona główna Studenci WF Zajęcia sportowe dla pracowników APS

Zajęcia sportowe dla pracowników APS

20-09-2018

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza pracowników Akademii na zajęcia rekreacjno-sportowe, które odbywać się będą na obiektach sportowych Uczelni, tj. siłownia i sala fitness, bud. C we wtorki i czwartki w godz. 15.30-16.30. Informacje i zapisy: Studium WFiS, pok.1062.

24-11-2020

Gala wręczenia Nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej – online

Zapraszamy na internetową galę wręczenia Nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej 2020, uznawanych za najważniejsze wyróżnienie naukowe w Polsce. Uroczystość online odbędzie się 2 grudnia br.
24-11-2020

Jego wysokość dziecko

Zapraszamy do lektury publikacji pod redakcją naukową dr Beaty Roli poświęconej dookreśleniu pojęć związanych z kształtowaniem się narcystycznej ścieżki rozwoju osobowości u dzieci.
23-11-2020

SW sprawie wolności akademickich - Stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP

Prezentujemy stanowisko wraz z uzasadnieniem Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich z 20 listopada br.