Strona główna Studenci WF Zajęcia sportowe dla pracowników APS

Zajęcia sportowe dla pracowników APS

20-09-2018

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza pracowników Akademii na zajęcia rekreacjno-sportowe, które odbywać się będą na obiektach sportowych Uczelni, tj. siłownia i sala fitness, bud. C we wtorki i czwartki w godz. 15.30-16.30. Informacje i zapisy: Studium WFiS, pok.1062.

28-02-2020

Komunikat Rektora ws. zagrożeń wynikających z epidemii koronawirusa

Komunikat Rektora APS z dnia 27 lutego 2020 r. w sprawie ograniczenia wyjazdów i przyjazdów zagranicznych studentów, doktorantów i pracowników APS w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa.
27-02-2020

Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach - wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego

Dyrektor Instytutu Pedagogiki zaprasza na wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego pt. „Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach”. Spotkanie odbędzie się 4 marca o godz. 11:00…
26-02-2020

Zapraszamy na spotkanie APSLab-ów - 4.03 godz. 9:00

Wszystkie osoby zainteresowane wymianą myśli i doświadczeń w prowadzeniu badań naukowych zapraszamy na zebranie członków i członkiń zespołach badawczych działających w ramach Akademii.