Strona główna Studenci Lektoraty Zwolnienia z lektoratów i przepisywanie ocen

Zwolnienia z lektoratów i przepisywanie ocen

17-10-2017

Z lektoratu oraz egzaminu zwalnia tylko i wyłącznie międzynarodowy certyfikat na poziomie C1.

Formalności związane ze zwolnieniami należy załatwić osobiście u kierownika Studium do końca października.

Należy złożyć podanie skierowanie do Kierownika wraz z kopią certyfikatu (oryginał do wglądu).

Wszystkie certyfikaty i zaświadczenia złożone w Studium, będą weryfikowane w instytucjach, które je wydały.

28-02-2020

Komunikat Rektora ws. zagrożeń wynikających z epidemii koronawirusa

Komunikat Rektora APS z dnia 27 lutego 2020 r. w sprawie ograniczenia wyjazdów i przyjazdów zagranicznych studentów, doktorantów i pracowników APS w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa.
27-02-2020

Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach - wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego

Dyrektor Instytutu Pedagogiki zaprasza na wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego pt. „Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach”. Spotkanie odbędzie się 4 marca o godz. 11:00…
26-02-2020

Zapraszamy na spotkanie APSLab-ów - 4.03 godz. 9:00

Wszystkie osoby zainteresowane wymianą myśli i doświadczeń w prowadzeniu badań naukowych zapraszamy na zebranie członków i członkiń zespołach badawczych działających w ramach Akademii.