Strona główna Studenci Informator dla studentów OSOBISTY ROZWÓJ NAUKOWY, SPOŁECZNY I KULTURALNY - KOŁA NAUKOWE I ORGANIZACJE STUDENCKIE

21-10-2017

Okres studiowania to doskonały czas, by rozwijać swoje pasje i zainteresowania lub nabywać nowe. Jest to też ten etap, kiedy można zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe. Pomogą Ci w tym koła naukowe oraz organizacje studenckie działające w APS.

Jak wybrać odpowiednią dla siebie działalność - 3 pomocne wskazówki

1. Zastanów się, czy bardziej zależy Ci na pogłębieniu i indywidualnym rozwoju w zakresie wiedzy i umiejętności związanych z kierunkiem, który studiujesz lub specjalnością, którą zamierzasz wybrać czy też wolisz swój wolny czas poświęcać rozwojowi niezależnych pasji.
  2. Doprecyzuj swoje oczekiwania względem koła czy organizacji studenckiej – np. czy zależy Ci na współdziałaniu z grupą, na częstych spotkaniach i aktywnie realizowanych projektach, czy wolisz samodzielne przedsięwzięcia, a grupy potrzebujesz dla poszukiwania inspiracji i pomocy w ocenie Twoich pomysłów.
  3. Zgodnie z powyższymi ustaleniami porozmawiaj z przewodniczącymi kół i organizacji studenckich, przedstaw im swoje potrzeby, ewentualne pomysły i dowiedz się, na ile jest możliwa ich realizacja w danej grupie.

Masz możliwość dołączenia do:

• Chóru Akademickiego APS
  • Klubu Kultury Studenckiej Leon
  • Klubu Uczelnianego AZS APS
  • Koła Naukowego "ARTAKCJA"
  • Koła Naukowego Logopedii
  • Koła Naukowego Miłośników Sztuki
  • Koła Naukowego Neuropsychologii
  • Koła Naukowego Pedagogiki Zdolności i Informatyki
  • Koła Naukowego Pracy Socjalnej PozyTyw
  • Koła Naukowego Psychopedagogiki Kreatywności "Kre-Akcja"
  • Koła Naukowego Socjologii 2%