Zielone Osiedle - tak niektórzy mówią o tym malowniczym terenie blisko centrum Warszawy.
Na obszarze 32 ha do dziś stoi 19 domków studenckich, 35 domków mieszkalnych, 77 domków jednorodzinnych oraz 3 nowe akademiki studenckie. To wszystko łącznie daje blisko 1300 miejsc dla studentów z większości warszawskich uczelni.
Jeżeli ubiegałeś się już w tym roku o miejsce w Domu Studenckim znajdziesz wszelkie aktualne informacje na temat regulaminu korzystania z Domu Studenckiego oraz opłat na stronie APS w zakładce Studenci/Akademiki.
Jeżeli zamierzasz ubiegać się o miejsce w DS. od przyszłego roku śledź informacje pojawiające się na w/w. stronie, by dowiedzieć się o aktualne terminy składania podań oraz formalne wymogi, które musisz spełnić, by otrzymać decyzję pozytywną.

Dodatkowe informacje:
Biuro ds. Immatrykulacji i Spraw Studenckich - pokój 3124