DLA KANDYDATÓW NA STUDIA

 

Informacja na temat AKADEMIKÓW na rok akad. 2016/2017

Aby ubiegać się o miejsce w akademiku należy wypełnić wniosek o akademik, który znajduje się na stronie internetowej APS.

Wypełniony wniosek należy złożyć w Komisji Rekrutacyjnej wraz z wymaganymi dokumentami na studia.

                                         

Listy przyznanych miejsc w akademikach dla studentów I roku w roku akademickim 2016/2017 

 

 

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. JELONEK   NA ROK AKAD. 2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

l.p

Nazwisko

Imię

Wydział

Rok studiów w 2016/2017

 Decyzja Komisji

Uwagi

 

1

Badeńska

Agata

WNP

I

Przyznano

 

 

2

Brzęczek

Magdalena

WSNS

I

Przyznano

 

 

3

Buśka

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

4

Chacko

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

5

Derewianko

Angelika

WNP

I

Przyznano

os.niep,pok. jednoosobowy

 

6

Gawkowska

Zaneta

WNP

I

Przyznano

od 1.09

 

7

Grotek

Piotr Michal

WSNS

I

Przyznano

 

 

8

Grzywacz

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

9

Guzewicz

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

10

Ickiewicz

Patrycja

WNP

I

Przyznano

 

 

11

Klukowska

Ewelina

WNP

I

Przyznano

 

 

12

Kotlicki

Krzysztof

WSNS

I

Przyznano

 

 

13

Mach

Dominkia

WNP

I

Przyznano

 

 

14

Maćkowiak

Adrianna

WNP

 I

Przyznano

 

 

15

Menet

Sylwia

WNP

I

Przyznano

 

 

16

Milczarek

Patrzcja

WNP

I

Przyznano

 

 

17

Pawlik

Marta

WNP

I

Przyznano

 

 

18

Sobek

Jagoda

WNP

I

Przyznano

do końca lutego

 

19

Szabunia

Wiktoria

WNP

I

Przyznano

 

 

20

Wojnarowska

Monika

WNP

I

Przyznano

 

 

 

 

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. SARNA NA ROK AKAD.   2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

lp.

Nazwisko

Imię

Wydział

Rok studiów 2016/2017

Decyzja komisji

              Uwagi

 

1

Bąk

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

2

Bujnowska

Adrianna

WNP

I/II*

Przyznano

 

 

3

Chmielecki

Bartłomiej

WSNS

I

Przyznano

 

 

4

Duliasz

Milena

WNP

I

Przyznano

 

 

5

Gorczyca

Katarzyna

WNP

I

Przyznano

 

 

6

Iwaszkiewicz

Olesia

WNP

I

Przyznano

 

 

7

Jaworek

Aneta

WNP

I

Przyznano

 

 

8

Kaczor

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

9

Kałuża

Sylwia

WNP

I

Przyznano

od 1.09 do 31.08.2017  pok. małżeński z mężem

 

10

Kunach

Jakub

WNP

I

Przyznano

od 1.09, pok z Joanną Marciniak

 

11

Maciejewska

Agata

WNP

I

Przyznano

 

 

12

Malanij

Andrzej

WNP

I

Przyznano

 

 

13

Malicka

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

14

Mazur

Joanna

WNp

I

Przyznano

 

 

15

Mickiewicz

Magdalena

WNP

I/II*

Przyznano

 

 

16

Nowek

Kinga

WNP

I

Przyznano

 

 

17

Oksiędzka

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

18

Palasek

Paulina

WSNS

I

Przyznano

 

 

19

Piętaszewska

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

20

Putra

Magdalena

WSNS

I

Przyznano

 

 

21

Pyrgiel

Magdalena

WNP

I

Przyznano

pok.z Daria Rusin

 

22

Rak

Kamila

 

I

Przyznano

 

 

23

Rusin

Daria

WSNS

I

Przyznano

pok.z Magdalena Pyrgiel

 

24

Skibniewska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

25

Sosnowska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

26

Tabaka

Marta

WSNS

I

Przyznano

 

 

27

Tomasiuk

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

28

Walas

Ewelina

WNP

I

Przyznano

 

 

29

Wasilewski

Sebastian

WSNS

I

Przyznano

 

 

30

Wedlechowicz

Wojciech

WNP

I

Przyznano

od 01.09.2016

 

31

Wężyk

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

32

Wójcicka

Agata

WNP

I

Przyznano

 

 

 

 

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. ROGAŚ NA ROK AKAD. 2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

l.p

Nazwisko

Imię

Wydział

Rok studiów w 2016/2017

 Decyzja Komisji

Uwagi

 

1

Artemiuk

Diana

WNP

I

Przyznano

 

 

2

Barnaś

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

3

Bąba

Monika

WNP

I

Przyznano

 

 

4

Bączyk

Emilia

WNP

I

Przyznano

 

 

5

Chodacka

Patrycja

WNP

III

Przyznano

 

 

6

Chojnacka

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

7

Chrypankowski

Filip

WNP

I

Przyznano

 

 

8

Cymińska

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

9

Czerwińska

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

10

Deszczyński

Szczepan

WNP

III

Przyznano

od 1.09

 

11

Doroszuk

Karolina

WNP

III

Przyznano

 

 

12

Drobocka

Kamila

WNP

I

Przyznano

 

 

13

Duda

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

14

Dzierżawska

Anna

WNP

I II st.

Przyznano

 

 

15

Gumiela

Michał

WNP

I

Przyznano

 

 

16

Janczura

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

17

Jezusek

Alicja

WNP

I

Przyznano

Akademik z windą

 

18

Kaszak

Michał

WNP

I

Przyznano

 

 

19

Kowalewska

Justyna

WNP

I

Przyznano

 

 

20

Kowzan

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

21

Ostrowska

Malwina

WNP

I

Przyznano

 

 

22

Płotka

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

23

Polak

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

24

Popik

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

25

Pyrka

Katarzyna

WNP

I

Przyznano

 

 

26

Rutana

Anna

WNP

I II st.

Przyznano

 

 

27

Sawosz

Joanna

WNP

I

Przyznano

 

 

28

Sępoch

Małgorzata

WSNS

I

Przyznano

 

 

29

Skorupa

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

30

Sobczyk

Kinga

WNP

I

Przyznano

pok.z Sylwia Sobczyk

 

31

Sobczyk

Sylwia

WNP

I

Przyznano

pok.z Kinga Sobczyk

 

32

Walendziak

Dominika

WNP

I

Przyznano

 

 

33

Zadęcka

Zuzanna

WSNS

I

Przyznano

 

 

34

Zbrowska

Joanna

WNP

I

Przyznano

 

 

35

Ziemiecka

Olga

WNP

I

Przyznano

 

 

   

 

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. STARA ZABUDOWA NA ROK AKAD. 2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

l.p

Nazwisko

Imię

Wydział

rok studiów w 2016/2017

 Decyzja Komisji

Uwagi 

 

1

Banasiak

Zuzanna

WNP

I

Przyznano

do 07.2017

 

2

Boronowski

Julian

WNP

I

Przyznano

 

 

3

Bukalska

Emilia

WNP

I

Przyznano

 

 

4

Ceglarek

Wioletta

WNP

I

Przyznano

 

 

5

Chochół

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

6

Cichosz

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

7

Czajkowska

Aleksandra Maria

WSNS

I

Przyznano

 

 

8

Czepkowska

Malwina

WNP

I

Przyznano

 

 

9

Czerniak

Paulina

WNP

I

Przyznano

 

 

10

Darlak

Diana

WSNS

I

Przyznano

   

11

Górska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

12

Gruszka

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

13

Gryz

Kinga

WNP

I

Przyznano

   

14

Gwardys

Joanna

WNP

I

Przyznano

   

15

Jakubiak

Natalia

WNP

I

Przyznano

   

16

Kamola

Izabela

WNP

I

Przyznano

 

 

17

Kasperkiewicz

Katarzyna

WNP

 

Przyznano

wykładowca

 

18

Kilińska

Natalia

WSNS

I

Przyznano

 

 

19

Kobyliński

Radosław

WSNS

I

Przyznano

   

20

Kosyra

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

21

Krupa

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

22

Lewandowska

Klaudia

WNP

I/II*

Przyznano

 

 

23

Łapińska

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

24

Mańk

Marta

WNP

I

Przyznano

 

 

25

Martyshervich

Ulyana

WNP

I

Przyznano

 

 

26

Michalczuk

Magda

WNP

IV

Przyznano

   

27

Misztal

Martyna

WNP

I

Przyznano

 

 

28

Murawska

Izabela

WNP

I

Przyznano

   

29

Nidzińska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

30

Osowska

Sonia

WNP

I

Przyznano

   

31

Pawelak

Monika

WNP

I

Przyznano

   

32

Piecko

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

33

Połeć

Jagoda

WNP

I/II*

Przyznano

 

 

34

Ptak

Patrycja

WNP

I

Przyznano

   

35

Rutkowska

Michalina

WNP

I

Przyznano

 

 

36

Sejkova

Tereza

WNP

I

Przyznano

 

 

37

Smuga

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

38

Sobacka

Ewa

WNP

I

Przyznano

 

 

39

Sokołowska

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

40

Stachelek

Magdalena

WNP

I II st.

Przyznano

 od września  

41

Strzelczyk

Marta

WNP

I

Przyznano

 

 

42

Syzdoł

Monika

WSNS

I

Przyznano

 

 

43

Szpocińska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

44

Tokarz

Wiktoria

WSNS

I

Przyznano

 

 

45

Tomczyk

Patryk

WNP

I

Przyznano

 

 

46

Trybulska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

47

Trybulska

Katarzyna

WNP

I

Przyznano

 

 

48

Tymoszuk

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

49

Walczak

Wiktoria

WNP

I

Przyznano

 

 

50

Walowyna

Alina

 

I

Przyznano

doktorantka od 16 sierpnia z Ukrainy 

 

51

Wardziak

Małgorzata

WNP

I

Przyznano

   

52

Witak

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

53

Wójcik

Malena

WSNS

I

Przyznano

   

54

Zacharek

Dorota

WNP

I

Przyznano

 

 

55

Zagrabska

Klaudia

WNP

I

Przyznano