Bieżące informacje

 

K O M U N I K A T  1

 

Domy Studenta Jelonek, Rogaś, Sarna informują, iż kwaterowanie studentów na rok akademicki 2016/17 rozpocznie się

26 września 2016 r.

 

Podajemy dni oraz godziny kwaterowania:

                                                       

26.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

27.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

28.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

29.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

30.092016 r.               godz.           800  -        1400

                                                   

Wymagane dokumenty przy kwaterowaniu:

 

  • dowód osobisty lub paszport.
  • dwa zdjęcia
  • przy kwaterowaniu należy wnieść opłatę za akademik w kwocie 490,00 zł.,depozyt w kwocie 590,00 zł. i opłatę dodatkową w kwocie 50,00 zł.

 

 Skierowania z uczelni tracą ważność 02.10.2016 r.

 

K O M U N I K A T  2

 

Kwaterowanie studentów na rok akademicki 2016/17 w domach studenckich „Stara Zabudowa” odbędzie się w dniach:

 

26.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

27.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

28.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

29.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

30.09.2016 r.              godz.           800  -        1400

01.10.2016 r.               godz.           900  -         1130

                                                  

Wymagane dokumenty przy kwaterowaniu:

  • dowód osobisty lub paszport.
  • przy kwaterowaniu należy wnieść opłatę za akademik w kwocie 290,00 zł; 360,00 zł lub 400,00 zł (opłata za X), 12,00 zł za każdą dobę w miesiącu wrześniu, 40,00 zł  oraz kaucję – pełna opłata miesięczna (studenci z Polski); 500,00 zł – studenci obcokrajowcy.  

Opłaty za akademik student wnosi bezpośrednio w momencie zakwaterowania. Płatność wyłącznie kartą płatniczą.

 

 

 

 

 

 

Listy przyznanych miejsc w akademikach dla studentów I roku w roku akademickim 2016/2017 

 

 

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. JELONEK   NA ROK AKAD. 2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

l.p

Nazwisko

Imię

Wydział

Rok studiów w 2016/2017

 Decyzja Komisji

Uwagi

 

1

Badeńska

Agata

WNP

I

Przyznano

 

 

2

Brzęczek

Magdalena

WSNS

I

Przyznano

 

 

3

Buśka

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

4

Chacko

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

5

Derewianko

Angelika

WNP

I

Przyznano

os.niep,pok. jednoosobowy

 

6

Gawkowska

Zaneta

WNP

I

Przyznano

od 1.09

 

7

Grotek

Piotr Michal

WSNS

I

Przyznano

 

 

8

Grzywacz

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

9

Guzewicz

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

10

Ickiewicz

Patrycja

WNP

I

Przyznano

 

 

11

Klukowska

Ewelina

WNP

I

Przyznano

 

 

12

Kotlicki

Krzysztof

WSNS

I

Przyznano

 

 

13

Mach

Dominkia

WNP

I

Przyznano

 

 

14

Maćkowiak

Adrianna

WNP

 I

Przyznano

 

 

15

Menet

Sylwia

WNP

I

Przyznano

 

 

16

Milczarek

Patrzcja

WNP

I

Przyznano

 

 

17

Pawlik

Marta

WNP

I

Przyznano

 

 

18

Sobek

Jagoda

WNP

I

Przyznano

do końca lutego

 

19

Szabunia

Wiktoria

WNP

I

Przyznano

 

 

20

Wardziak

Małgorzata

WNP

II

Przyznano

   

21

Wojnarowska

Monika

WNP

I

Przyznano

 

 

 

 

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. SARNA NA ROK AKAD.   2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

lp.

Nazwisko

Imię

Wydział

Rok studiów 2016/2017

Decyzja komisji

              Uwagi

 

1

Bąk

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

2

Bujnowska

Adrianna

WNP

I/II*

Przyznano

 

 

3

Chmielecki

Bartłomiej

WSNS

I

Przyznano

 

 

4

Czajkowska

Aleksandra

WSNS

I

Przyznano

   

5

Duliasz

Milena

WNP

I

Przyznano

 

 

6

Gorczyca

Katarzyna

WNP

I

Przyznano

 

 

7

Iwaszkiewicz

Olesia

WNP

I

Przyznano

 

 

8

Jaworek

Aneta

WNP

I

Przyznano

rezygnacja z akademika

 

9

Kaczor

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

10

Kałuża

Sylwia

WNP

I

Przyznano

od 1.09 do 31.08.2017  pok. małżeński z mężem

 

11

Kamola

Izabela

WNP

I

Przyznano

   

12

Kunach

Jakub

WNP

I

Przyznano

od 1.09, pok z Joanną Marciniak

 

13

Maciejewska

Agata

WNP

I

Przyznano

 

 

14

Malanij

Andrzej

WNP

I

Przyznano

 

 

15

Malicka

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

16

Mazur

Joanna

WNp

I

Przyznano

 

 

17

Mickiewicz

Magdalena

WNP

I/II*

Przyznano

 

 

18

Nidzińska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

   

19

Nowek

Kinga

WNP

I

Przyznano

 

 

20

Oksiędzka

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

21

Palasek

Paulina

WSNS

I

Przyznano

 

 

22

Piętaszewska

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

23

Putra

Magdalena

WSNS

I

Przyznano

 

 

24

Pyrgiel

Magdalena

WNP

I

Przyznano

pok.z Daria Rusin

 

25

Rak

Kamila

 

I

Przyznano

 

 

26

Rusin

Daria

WSNS

I

Przyznano

pok.z Magdalena Pyrgiel

 

27

Skibniewska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

28

Sosnowska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

29

Tabaka

Marta

WSNS

I

Przyznano

 

 

30

Tomasiuk

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

31

Walas

Ewelina

WNP

I

Przyznano

 

 

32

Wasilewski

Sebastian

WSNS

I

Przyznano

 

 

33

Wedlechowicz

Wojciech

WNP

I

Przyznano

od 01.09.2016

 

34

Wężyk

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

rezygnacja z akademika

 

35

Wójcicka

Agata

WNP

I

Przyznano

 

 

 

 

   

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. ROGAŚ NA ROK AKAD. 2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

l.p

Nazwisko

Imię

Wydział

Rok studiów w 2016/2017

 Decyzja Komisji

Uwagi

 

1

Artemiuk

Diana

WNP

I

Przyznano

 

 

2

Banasiak

Zuzanna

WNP

I

Przyznano

do 07.2017

 

3

Barnaś

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

4

Bąba

Monika

WNP

I

Przyznano

 

 

5

Bączyk

Emilia

WNP

I

Przyznano

 

 

6

Chodacka

Patrycja

WNP

III

Przyznano

 

 

7

Chojnacka

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

8

Chrypankowski

Filip

WNP

I

Przyznano

 

 

9

Cymińska

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

10

Czerwińska

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

11

Deszczyński

Szczepan

WNP

III

Przyznano

od 1.09

 

12

Doroszuk

Karolina

WNP

III

Przyznano

 

 

13

Drobocka

Kamila

WNP

I

Przyznano

 

 

14

Duda

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

15

Dzierżawska

Anna

WNP

I II st.

Przyznano

 

 

16

Gumiela

Michał

WNP

I

Przyznano

 

 

17

Janczura

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

18

Jezusek

Alicja

WNP

I

Przyznano

Akademik z windą

 

19

Kaszak

Michał

WNP

I

Przyznano

 

 

20

Kowalewska

Justyna

WNP

I

Przyznano

 

 

21

Kowzan

Anna

WNP

I

Przyznano

 

 

22

Ostrowska

Malwina

WNP

I

Przyznano

 

 

23

Płotka

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

24

Polak

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

25

Popik

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

26

Pyrka

Katarzyna

WNP

I

Przyznano

 

 

27

Rutana

Anna

WNP

I II st.

Przyznano

 

 

28

Sawosz

Joanna

WNP

I

Przyznano

 

 

29

Sępoch

Małgorzata

WSNS

I

Przyznano

 

 

30

Skorupa

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

31

Sobczyk

Kinga

WNP

I

Przyznano

pok.z Sylwia Sobczyk

 

32

Sobczyk

Sylwia

WNP

I

Przyznano

pok.z Kinga Sobczyk

 

33

Walendziak

Dominika

WNP

I

Przyznano

 

 

34

Zadęcka

Zuzanna

WSNS

I

Przyznano

 

 

35

Zbrowska

Joanna

WNP

I

Przyznano

 

 

36

Ziemiecka

Olga

WNP

I

Przyznano

 

 

 

 

LISTA PRZYZNANYCH MIEJSC W DS. STARA ZABUDOWA NA ROK AKAD. 2016/2017

STUDENCI I ROKU

 
 
 

l.p

Nazwisko

Imię

Wydział

rok studiów w 2016/2017

 Decyzja Komisji

Uwagi 

 

1

Banasiak

Zuzanna

WNP

I

Przyznano

do 07.2017

 
 2

Bołoz

Beata

WNP

I

Przyznano

   
3

Broniarek

Klaudia

WSNS

I

Przyznano

   

4

Boronowski

Julian

WNP

I

Przyznano

 

 
5

Brzeska

Kamila

WNP

I

Przyznano

   

6

Bukalska

Emilia

WNP

I

Przyznano

 

 

7

Ceglarek

Wioletta

WNP

I

Przyznano

 

 

8

Chochół

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

9

Cichosz

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

10

Czajkowska

Aleksandra Maria

WSNS

I

Przyznano

rezygnacja - przeniesienie

 

11

Czepkowska

Malwina

WNP

I

Przyznano

 

 

12

Czerniak

Paulina

WNP

I

Przyznano

 

 

13

 

Darlak

 

Diana

WSNS

I

Przyznano

   

14

Domański

Dominik

WSNS

I

Przyznano

   
 15

Duda

Natalia

WNP

I

Przyznano

   
 16

Dziublińska

Olga

WNP

I

Przyznano

   
 17

Dźwigaj

Katarzyna

WNP

II

Przyznano

   
18

Folga

Milena

WSNS

I

Przyznano

   
19

Glembin

Natalia

WSNS

I

Przyznano

   

20

Górska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

21

Gruszka

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

22

Gryz

Kinga

WNP

I

Przyznano

   

23

Gwardys

Joanna

WNP

I

Przyznano

   
24

Jakubiak

Natalia

WNP

I

Przyznano

   
25

Kalbarczyk

Anita

WSNS

I

Przyznano

   

26

Kamola

Izabela

WNP

I

Przyznano

Przeniesiona

 
 27

Kasperkiewicz

Katarzyna

WNP

 

Przyznano

wykładowca

 

28

Kilińska

Natalia

WSNS

I

Przyznano

 

 
 29

Kobyliński

Radosław

WSNS

          I

Przyznano

   

30

Kosyra

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 

31

Krupa

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

32

Lewandowska

Klaudia

WNP

I/II*

Przyznano

 

 

33

Łapińska

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

34

Mańk

Marta

WNP

I

Przyznano

 

 

35

Martyshervich

Ulyana

WNP

I

Przyznano

 

 
 36

Męcina

Paulina

WNP

I

     

37

Michalczuk

Magda

WNP

IV

Przyznano

   

38

Misztal

Martyna

WNP

I

Przyznano

 

 

39

Murawska

Izabela

WNP

I

Przyznano

   

40

Nidzińska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 rezygnacja z akademika - przeniesienie

 
 41

Osowska

Sonia

WNP

I

Przyznano

   
42

Pawelak

Monika

WNP

I

Przyznano

 rezygnacja  
 43

Pawlak

Justyna

WNP

I II st.

Przyznano

   

44

Piecko

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

45

Pietruszka

Jakub

WNP

II

Przyznano

   

46

Piotrowski

Patryk

WSNS

I

Przyznano

   

47

Połeć

Jagoda

WNP

I/II*

Przyznano

 

 
 48

Ptak

Patrycja

WNP

I

Przyznano

   

49

Rutkowska

Michalina

WNP

I

Przyznano

rezygnacja z akademika

 

50

Sejkova

Tereza

WNP

I

Przyznano

 

 

51

Smuga

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 

 

52

Sobacka

Ewa

WNP

I

Przyznano

 

 

53

Sokołowska

Agnieszka

WNP

I

Przyznano

 

 

54

Stachelek

Magdalena

WNP

I

Przyznano

 od września  

55

Strzelczyk

Marta

WNP

I

Przyznano

 

 

56

Syzdoł

Monika

WSNS

I

Przyznano

rezygnacja

 

57

Szpocińska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

58

Szydłowska

Katarzyna

WSNS

I

Przyznano

   

59

Tokarz

Wiktoria

WSNS

I

Przyznano

 

 

60

Tomczyk

Patryk

WNP

I

Przyznano

 

 

61

Trybulska

Aleksandra

WNP

I

Przyznano

 

 

62

Trybulska

Katarzyna

WNP

I

Przyznano

 

 

63

Tymoszuk

Karolina

WNP

I

Przyznano

 

 

64

Walczak

Wiktoria

WNP

I

Przyznano

 

 

65

Walowyna

Alina

 

I

Przyznano

doktorantka od 16 sierpnia z Ukrainy 

 
 66

Wardziak

Małgorzata

WNP

I

Przyznano

   

67

Witak

Natalia

WNP

I

Przyznano

 

 

68

Wójcik

Marlena

WSNS

I

Przyznano

   

69

Zacharek

Dorota

WNP

I

Przyznano

 

 

70

Zagrabska

Klaudia

WNP

I

Przyznano

 

 
 72

Zawisza

Martyna

WNP

I

Przyznano

   

 

 

Listy przyznanych miejsc w akademikach na rok akademicki 2016/2017 (BEZ STUDENTÓW I ROKU): 

Jelonek

Rogaś

Sarna

Stara zabudowa