EN


Sobolewski

                   

                      Piotr Sobolewski

            koordynator projektów edukacyjnych

 

 

 

"Akademię mogę nazwać po prostu miejscem wielu szans i możliwości. Działając w samorządzie studentów widziałem wiele perspektyw swojego rozwoju, możliwości doświadczania. Pedagogika wydawała mi się średnio ciekawa, jednak już po pierwszym semestrze okazało się, że jest to inspirująca nauka dająca szerokie spojrzenie na człowieka i społeczeństwo, która "zaprasza" do myślenia. Dziś zawodowo zajmując się koordynacją projektów dotyczących edukacji dla administracji rządowej, organizacji pozarządowych oraz biznesu wiem, że wiedza i doświadczenie, które zdobyłem podczas studiowania na APS są bezcenne."

 

Kaczmarek

                          

 

                        Dorota Kaczmarek

              animatorka społeczno-kulturowa

 

 

 

 

 

"Na APS studiowałam pedagogikę na specjalności nauczycielskiej: animacja społeczno-kulturalna oraz psychopedagogika kreatywności. W moim odczuciu APS to bardzo przyjazna i prostudencka uczelnia. Bardzo doceniam fakt, iż studiują tam osoby niepełnosprawne, a uczelnia stara się odpowiadać na potrzeby każdego studenta.W tym miejscu nie istnieją rzeczy niemożliwe. Studia na APS to przede wszystkim czas, który pozwolił mi na głębsze poznanie samej siebie. Zdobyłam niezbędną wiedzę dotyczącą m.in. realizacji projektów animacyjnych, poznałam metody i formy pracy z grupą, nauczyłam się konstruować własne scenariusze zajęć, a co najcenniejsze, studia na APS wyposażyły mnie w bezcenne doświadczenia praktyczne i rozbudziły chęć świadomego działania animacyjnego, które poprzedza diagnoza lokalna.Uwaga! Nauczyciele akademiccy APS – inspirują i dodają wiary we własne możliwości. Piękny czas (…)Już w trakcie studiów rozpoczęłam pracę w zawodzie w Towarzystwie Inicjatyw Twórczych „ę” przy programie „Seniorzy w Akcji”. Jestem również laureatką stażu w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, w ramach którego rozkręciłam z Kacperm Aleksandrukiem (Absolwentem APS) – Świetlicę Wiejską w jednej z mazurskich wsi.

 

Aktualności

28-06-2018

Rekrutacja na studia doktoranckie WNP i WSNS

Nabór na studia DOKTORANCKIE na rok akademicki 2018/2019 WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH, kierunek: PEDAGOGIKA oraz WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH, kierunek: INTERDYSCYPLINARNE STUDIA DOKTORANCKIE W…
03-07-2018

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej współorganizowanego przez APS. Termin składania prac na konkurs został wyznaczony na dzień 21 września 2018 roku.
18-07-2018

Kongres Rozwoju Systemu Edukacji

Wyjątkowe wydarzenie edukacyjne! Kongres Rozwoju Systemu Edukacji już 10 września 2018 r. na Stadionie PGE Narodowym.