Strona główna Rekrutacja Komplet dokumentów Studia stacjonarne (dzienne) 5-letnie jednolite magisterskie

Studia stacjonarne (dzienne) 5-letnie jednolite magisterskie

21-03-2019

Kandydaci zakwalifikowani do przejęcia na studia
STACJONARNE JEDNOLITE MGR składają:

1. kserokopię świadectwa dojrzałości wraz z wszystkimi wystawionymi do niego aneksami (z oryginałem do wglądu)
  2. wydrukowane i własnoręcznie podpisane podanie o przyjęcie na studia, wygenerowane z systemu IRK, potwierdzone przez komisję rekrutacyjną (ścieżka dostępu: „MOJE KONTO” -> „ZGŁOSZENIA REKRUTACYJNE” -> „WYDRUK DOKUMENTÓW”)
  3. wydrukowane i własnoręcznie podpisane podanie o wydanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej – wydruk podania możliwy po wprowadzeniu przez kandydata fotografii do systemu IRK i po zaakceptowaniu go przez wydziałową komisję rekrutacyjną (ścieżka dostępu: „MOJE KONTO” -> „ZGŁOSZENIA REKRUTACYJNE” -> „WYDRUK DOKUMENTÓW”)
  4. dowód uiszczenia opłaty za Elektroniczną Legitymację Studencką - sprawdź numer konta
  5. podpisaną w dwóch egzemplarzach umowę o warunkach studiowania:

Kierunek studiów: Wzór umowy
PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA pobierz
PEDAGOGIKA SPECJALNA pobierz
PSYCHOLOGIA pobierz

18-04-2019

II BIEG Marii Grzegorzewskiej

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji BIEGU Marii Grzegorzewskiej w dniu 22 maja 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w Parku Szczęśliwickim.
17-04-2019

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Rektor wraz z całą społecznością akademicką
08-04-2019