Strona główna Rekrutacja Aktualności Odwołania od decyzji Komisji Rekrutacyjnej

Odwołania od decyzji Komisji Rekrutacyjnej

25-11-2019

ODWOŁANIA OD DECYZJI KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Odwołania od decyzji o odmowie przyjęcia na studia wydanych przez Komisję Rekrutacyjną należy kierować do Rektora APS w terminie 14 dni od daty otrzymania decyzji. Decyzje o odmowie przyjęcia na studia zostały wysłane listem poleconym na koniec września.

Odwołanie powinno być sporządzone według wzoru, który zamieszczamy poniżej:

Odwołania można składać w Kancelarii APS od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 13.00 lub wysłać na adres uczelni z dopiskiem: "Do Rektora APS - Odwołanie od decyzji Komisji Rekrutacyjnej"

25-11-2019

Bezpłatny generator zdjęć do legitymacji studenckich i doktoranckich

Korzystając z bezpłatnego generatora zdjęć do legitymacji studenckiej i doktoranckiej w serwisie dostępnym na stronie Passport-photo.online, łatwo i szybko przygotujesz profesjonalne zdjęcie
24-09-2019

Koniec rekrutacji na studia na rok 2019/2020

Zakończyliśmy już rekrutację na studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolite studia magisterskie na rok 2019/2020. Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w rekrutacji!
24-09-2019

Dzień adaptacyjny dla studentów I roku

Osoby przyjęte na studia powinny wziąć udział w dniu adaptacyjnym. Więcej informacji...