XLII Sympozjum Naukowe pn.”Wczesna interwencja”

21-09-2018

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

Opis wydarzenia:

Polski Zespól do Badań Naukowych nad Niepełnosprawnością Intelektualną,  Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na doroczne Sympozjum Naukowe, które będzie podsumowaniem obchodów Roku Wczesnej Interwencji 2018.

XLII Sympozjum Naukowe pn.”Wczesna interwencja” odbędzie się 21-22 września 2018 w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, ul. Szczęśliwicka 40.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z 40-letnim doświadczeniem PSONI we wspieraniu w rozwoju małego dziecka i jego rodziny, poznać doświadczenia innych europejskich państw – Niemiec, Francji, Portugalii, a w drugim dniu Sympozjum wybrać najbardziej interesujący słuchacza aspekt wczesnej interwencji, prezentowany podczas zajęć  warsztatowych przez najlepszych specjalistów w danym obszarze, praktyków we wspieraniu małego dziecka i rodziny.

Zapraszamy na stronę rejestracji uczestników, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje i program.

Strona rejestracji https://rejestracja.psoni.org.pl/sympozjum/

Opłata konferencyjna:

Data:

21-09-2018

Lokalizacja:

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

Organizator:

Polski Zespól do Badań Naukowych nad Niepełnosprawnością Intelektualną, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Osoba odpowiedzialna:

dr Radosław Piotrowicz 22 589 36 00 wew.3530 rpiotrowicz@aps.edu.pl