EN

IV Międzynarodowa Konferencja Integracja psychoterapii - badania, doświadczenia, perspektywy - UWAGA ZMIANA TERMINU

Ideą konferencji jest doskonalenie praktycznych kompetencji doświadczonych i początkujących psychoterapeutów.

29-05-2020

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzeogorzewskiej ul. Szczęśliwicka 40

Opis wydarzenia:

Szanowni Państwo,

Z żalem informujemy, że z powodu stanu pandemii zmuszeni jesteśmy odwołać IV Międzynarodową Konferencję Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej „Integracja psychoterapii: badania, doświadczenia, perspektywy”, która miała się odbyć w terminie 29-31 maja 2020 w Warszawie. 
Wspólnie staramy się ustalić nową datę, na którą moglibyśmy przełożyć to wydarzenie. O dokładnym terminie wydarzenia poinformujemy wkrótce. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by program konferencji był co najmniej tak samo atrakcyjny jak dotychczasowy, który spotkał się z Państwa dużym zainteresowaniem i uznaniem. Nasi prelegenci deklarują gotowość przyjazdu w nowym terminie.

Osobom, które zdecydują, by PSIP zachował ich wpłatę gwarantujemy możliwość uczestnictwa w konferencji bez konieczności jakichkolwiek dopłat, choć wiele wskazuje na to, że cena konferencji w roku 2021 będzie wyższa. Osoby, które oczekują zwrotu wpłaty prosimy o przesłanie chęci rezygnacji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie konferencji.
 Na podstawie przesłanych zgłoszeń wystawimy Państwu fakturę korygującą oraz niezwłocznie zwrócimy wpłaconą kwotę na konto, z którego realizowany był przelew.  W przypadku osób, które dokonały wspólnej wpłaty na konferencję PSIP i APS oraz konferencję NTPP nasze Stowarzyszenie zwróci wyłącznie część wpłaty tj. za udział w konferencji PSIP i APS.

Z poważaniem,
Zarząd Główny PSIP
www.conference.psip.org.pl

Cena:

Od 690zł szczegóły: http://conference.psip.org.pl/oplaty/

Data:

29-05-2020

Lokalizacja:

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzeogorzewskiej ul. Szczęśliwicka 40

Organizator:

Polskie Stowarzyszenie Integracji Psychoterapii, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

Osoba odpowiedzialna:

Katarzyna Chotkowska, k.chotkowska@gmail.com, 512 741 522

Rejestracja
This icon is at 52.217207,20.970736