Co dzieje się w głowie małego dziecka? Neurofizjologiczne mechanizmy rozwoju dziecka V KONFERENCJA NAUKOWO- SZKOLENIOWA Z CYKLU MAŁE DZIECKO - ODWOŁANA

Zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu z cyklu spotkań naukowo-szkoleniowych MAŁE DZIECKO.

06-06-2020

Akademia Pedagogiki Specjalnej, ul. Szczęśliwiecka 40 w Warszawie, Audytorium im. Janusza Korczaka

Opis wydarzenia:

Szanowni Państwo,

W związku ze stanem epidemii oraz Zarządzeniem Rektora jesteśmy zmuszeni przełożyć planowaną konferencję z Cyklu MAŁE DZIECKO.w dniu 6.06.2020 na wstępny termin 21.11.2020.
Ze względu na sytuację podjęliśmy decyzję:
- o zamknięciu i anulowaniu obecnej rejestracji
- o automatycznym dokonaniu zwrotu opłaty konferencyjnej na konta, z których były dokonane wpłaty.
Na nowy termin konferencji uruchomimy NOWĄ rejestrację, Powiadomimy wszystkich odrębną wiadomością. Zapraszamy ponownie wówczas do rejestracji i dokonywania opłaty.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli się spotkać i wymieniać doświadczenia. Życzymy spokoju i zdrowia, sił w dzieleniu się swoją wiedzą i umiejętnościami w nowej rzeczywistości.

Dziękujemy, że jesteście z nami.
dr Radosław Piotrowicz

Zapraszamy do udziału w konferencji rodziców, opiekunów, terapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów, wychowawców żłobków, przedszkoli, studentów. To już kolejne wydarzenie z cyklu spotkań naukowo-szkoleniowych MAŁE DZIECKO.

IDEA KONFERENCJI:

•  Poznanie i zrozumienie mechanizmów neurofizjologii w rozwoju dziecka
•  Zrozumienie dziecięcej aktywności poznawczej i emocjonalno-społecznej
•  Propagowanie idei opieki rozwojowej, wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej,
ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa,
Audytorium im. Janusza Korczaka, (budynek C, 1 piętro)

REJESTRACJA wszystkich uczestników konferencji od 10 lutego do 2 czerwca 2020 r.

Cena:

160 zł. ( koszty udziału, obiad, przerwy kawowe, publikacja)

Data:

06-06-2020