BUKA jedzie na X Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej

Aktualizacja: 22-03-2023

studentki pod kierunkiem dr M. Kupiec reprezentują APS na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce Zdroju

Miło nam poinformować, że cztery członkinie Studenckiego Koła Naukowego Animatorów Lektury BUKA: Dominika Tur, Agata Powirtowska, Patrycja Wojtczyk i Zuzanna Wojtkowska wezmą czynny udział w X Międzynarodowym Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce Zdroju w dn.11.07.-15.07.2023. - wydarzeniu, które uznaje się za prestiżowe w środowisku animatorów i badaczy literatury dziecięcej. Członkinie wraz z opiekunką koła dr Moniką Kupiec zostały zaproszone do poprowadzenia literackich zajęć dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Jesteśmy dumni i wdzięczni, że studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej mają możliwość reprezentowania Akademii Pedagogiki Specjalnej podczas ważnego wydarzenia kulturalnego w skali międzynarodowej — dofinansowanego co roku ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, patronowanego przez znaczące instytucje ds. czytelnictwa dzieci i młodzieży, tj. Polska Sekcja IBBY, Instytut Książki, Goethe Institut oraz włączonego w ogólnopolską kampanię Mała Książka — wielki człowiek.

Opublikowano: 22-03-2023