EN

Strona główna Doktoranci Biuro ds. Obsługi Procedur Awansowych

Biuro ds. Obsługi Procedur Awansowych

09-11-2019

Adres

ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa, budynek A, piętro I, pokój 1114

 

Godziny pracy

wtorek: 10:00-13:00
środa: 12:00-15:00
czwartek: 10:00-13:00
poniedziałek, piątek - dni pracy wewnętrznej

 

Szkoła Doktorska

kierowniczka: dr hab. Anna Zajenkowska
e-mail:azajenkowska@aps.edu.pl
tel. 22 589 36 00 wew. 1113

dyżur: po uzgodnieniu e-mailowym

-> Biuro Szkoły Doktorskiej

e-mail: szkoladoktorska@aps.edu.pl
tel.centrala: 22 589 36 00 wew. 2050

mgr Artur Iwan  
e–mail: aiwan@aps.edu.pl
tel. bezpośredni: 22 589 36 50
tel.centrala: 22 589 36 00 wew. 1114
pokój 1114, budynek A, I piętro

 

Studia doktoranckie - byłego WNP

kierownik: dr hab. Ewa Maria Kulesza prof. APS
e-mail: ekulesza@aps.edu.pl
tel. 22 589 36 00 wew. 1113

Dyżur: środa 13.00 - 14.00

Studia doktoranckie - byłego WSNS

kierownik: prof. dr hab. Jolanta Maria Zagrodzka-Szmagalska
e-mail: zagrodzka@aps.edu.pl
tel. 22 589 36 00 wew. 1113

dyżur: po uzgodnieniu e-mailowym

 

Biuro (byłego WNP oraz byłego WSNS)

mgr Artur Iwan 
e–mail: aiwan@aps.edu.pl
tel. bezpośredni: 22 589 36 50
tel.centrala: 22 589 36 00 wew. 1114
pokój 1114, budynek A, I piętro

 

Przewody doktorskie i postępowania w sprawie nadania stopnia doktora

mgr Patrycja Stachula
e-mail: pstachula@aps.edu.pl
tel. bezpośredni: 22 589 36 55
tel. centrala: 22 589 36 00 wew. 1115
pokój 1114, budynek A, I piętro

 

Habilitacje

Barbara Nowak
e –mail: bnowak@aps.edu.pl
tel. bezpośredni: 22 589 36 55
tel. centrala: 22 589 36 00 wew. 1115
pokój 1114, budynek A, I piętro

 

 

 

Aktualności

15-11-2019

Najlepsza monografia 2018 r. dotycząca problematyki pamięci

Znamy wyniki konkursu organizowanego w ramach II Polskiej Konferencji Pamięcioznawczej. Studia nad pamięcią w Polsce i o Polsce. Nagrodę uzyskała książka Małgorzaty Praczyk "Pamięć środowiskowa we wsp…
05-11-2019

Studia podyplomowe TERAPIA PEDAGOGICZNA

Do 31 stycznia 2020 przedłużona rekrutacja na VI edycję 3-semestralnych podyplomowych studiów kwalifikacyjnych z zakresu terapii pedagogicznej.
04-11-2019

SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ ILONY MATYSIAK

Zapraszamy serdecznie na spotkanie poświęcone dyskusji nad książką Ilony Matysiak MŁODZI I WYKSZTAŁCENI W PROCESIE PRZEMIAN POLSKIEJ WSI (Warszawa, Scholar 2019). Spotkanie odbędzie się 27 LISTOPADA (…