Katalogi

Wejście do katalogu  

Katalog elektroniczny Biblioteki APS zawiera pełną informację o zbiorach gromadzonych w Bibliotece. Znajdą w nim Państwo opisy wszystkich dostępnych w Bibliotece publikacji: książek, czasopism, rozpraw doktorskich, prac dyplomowych, magisterskich i licencjackich oraz opisy artykułów z czasopism.

Katalog jest dostępny online pod adresem:

http://sowa.aps.edu.pl:8080/Opac4/faces/Szukaj.jsp

oraz na stanowiskach komputerowych w Bibliotece.

W katalogu użytkownicy mogą wyszukiwać i zamawiać wybrane pozycje oraz korzystać z wielu dodatkowych funkcji po zalogowaniu na indywidualne konto biblioteczne (warunkiem jest osobiste aktywowanie konta) (zobacz Szkolenie biblioteczne oraz Regulamin).

Biblioteka nie realizuje zamówień na książki, wysyłanych pocztą elektroniczną i faksem.

Szczegółowe informacje na temat korzystania z katalogu online znajdują się na stronie katalogu w zakładce: „Pomoc”.


Nukat MaleNUKAT, czyli Narodowy Uniwersalny Katalog Centralny  jest współtworzony przez biblioteki  naukowe i akademickie. Dzięki NUKAT mają Państwo możliwość szybkiego sprawdzenia , w której bibliotece w Polsce znajduje się poszukiwana książka, czasopismo, film czy inne zasoby. Od czerwca 2017 r. również informacje o zasobach naszej Biblioteki są widoczne w NUKAT. Zapraszamy do korzystania! Szukaj w NUKAT


Uprzejmie informujemy, że w Wypożyczalni dostępny jest księgozbiór PODRĘCZNY. Książki z  listy:

księgozbiór podręczny (PDF)

wypożyczane są bezpośrednio w Wypożyczalni, bez konieczności składania zamówienia i oczekiwania na sprowadzenie pozycji z magazynu.