EN

Strona główna ARCHIWUM ARCHIWUM Aktualności 2020 Instytut Pedagogiki zaprasza pracowników Akademii do wirtualnego "Ogrodu dydaktyki"

Instytut Pedagogiki zaprasza pracowników Akademii do wirtualnego "Ogrodu dydaktyki"

16-06-2020

Spotkamy się 23 kwietnia (czwartek) 2020 r. o godzinie 15.00, aby porozmawiać o zdalnym kształceniu.

Zapraszamy w imieniu Instytutu Pedagogiki Specjalnej na spotkanie z cyklu "Ogród Dydaktyki", podczas którego porozmawiamy o zdalnym kształceniu. Spotkanie rozpocznie się od krótkiego (ok. 20-minutowego) wprowadzenia w temat kształcenia na odległość, obejmującego podstawowe informacje o jego specyfice, strukturze, metodach uczenia się oraz sposobach weryfikacji efektów. Chcemy też wspólnie rozmawiać o naszych doświadczeniach w tym zakresie. Mamy nadzieję, że efektem naszego spotkania będzie poszerzenie „pola widzenia” omawianych zagadnień, a dzięki temu – skuteczniejsze rozwiązywanie codziennych problemów dydaktycznych.

 

Spotkanie koordynuje: dr Marlena Grzelak-Klus

Serdecznie zapraszamy

 

Informacje organizacyjne

Termin: 23 kwietnia (czwartek) br., godz. 15.00

Miejsce: Chcąc dołączyć do spotkania, prosimy o naciśnięcie 23 kwietnia (czwartek) o godzinie 15.00 linku - link do spotkania >>

 

 

Aktualności

08-04-2020

Zdrowia, spokoju, optymizmu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Akademickiej oraz naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym życzenia zdrowia, spokoju i optymizmu.
22-05-2020

Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo z wykładu dr. hab. Mateusza Goli

"Czy od pornografii można się uzależnić? Prawie wszystko czego dowiedzieliśmy się o kompulsywnych zachowaniach seksualnych" - nagranie wykładu z cyklu "Trendy w naukach społecznych" Szkoły Doktorskiej…
20-05-2020

Święto Uczelni

Dziś - 20 maja obchodzimy 98. rocznicę powołania naszej Uczelni.