Seminarium naukowe „Od sieci szkolnej do TALIS'a. Jubileusz pracy naukowej prof. Rafała Piwowarskiego"

Aktualizacja: 24-05-2022

Co ma wspólnego geografia z polityką oświatową? Jakie korzyści płyną z udziału w międzynarodowym badaniu TALIS i dlaczego nie znajdziemy w nich danych o polskich nauczycielach? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli prof. Rafał Piwowarski w trakcie seminarium zatytułowanego Od sieci szkolnej do TALIS'a. Seminarium jest zorganizowane w ramach cyklu „Ogród nauki IP” w związku z jubileuszem pracy naukowej Pana Profesora. Zapraszamy w dn. 30 maja do Sali Senatu, w godz. 11.30-13.00. Spotkanie poprowadzi prof. Stefan Kwiatkowski.

Opublikowano: 24-05-2022