Rekrutacja na studia 2022/2023

Aktualizacja: 21-07-2022

Od 1 czerwca rozpoczęliśmy zapisy na studia I i II stopnia oraz na studia jednolite magisterskie. Zapisy trwają od 1 czerwca do 8 lipca na studiach I stopnia i jednolitych studiach magisterskich oraz do 16 lipca na studiach II stopnia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oferuje kształcenie na 13 kierunkach studiów w dziedzinie nauk społecznych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Akademia zapewnia również dalszą edukację umożliwiającą doskonalenie zawodowe i rozwój naukowy na studiach podyplomowych oraz w Szkole Doktorskiej. W roku akademickim 2022/23 na Kandydatki i Kandydatów czeka kilka nowości.

Nauki społeczne

Przygotowujemy studentów i studentki do wykonywania zawodów zaufania społecznego. Naszym celem jest wykształcenie światłych i twórczych profesjonalistów - pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, socjologów - dbających zarówno o rozwijanie własnej osobowości, zamiłowań naukowych i zawodowych umiejętności praktycznych, jak i troszczących się o wszechstronny rozwój osób i środowisk, na rzecz których będą pracować.

Oferujemy naukę na 13 kierunkach studiów, wśród których są:

1. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  2. Interdyscyplinarne studia nad dzieciństwem i prawami dziecka
  3. Masters in Children’s Rights and Childhood Studies - studia w języku angielskim
  4. Logopedia
  5. Pedagogika
  6. Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza i szkolna
  7. Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  8. Pedagogika resocjalizacyjna
  9. Pedagogika specjalna
  10. Pedagogika zdolności i informatyki
  11. Praca socjalna
  12. Psychologia
  13. Socjologia

Kandydatki i Kandydatów zainteresowanych podjęciem kształcenia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zapraszamy do zapoznania się z opisem kierunków oraz zasadami i terminami rekrutacji. Szczegółowy opis każdego z kierunków znajduje się na stronie "Rekrutacja".

Nowe kierunki

W roku akademickim 2022/2023 uruchomimy nowe kierunki studiów, którymi są pedagogika opiekuńczo - wychowawcza i szkolna, pedagogika resocjalizacyjna oraz Masters in Children’s Rights and Childhood Studies - studia realizowane w języku angielskim.

Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza i szkolna

Pedagogika resocjalizacyjna

Masters in Children’s Rights and Childhood Studies

Rekrutacja

Nabór na studia w roku akademickim 2022/2023 prowadzony jest poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów. Zapisy trwają od 1 czerwca do 8 lipca na studiach I stopnia i jednolitych studiach magisterskich oraz do 16 lipca na studiach II stopnia. Wszystkie dodatkowe informacje o terminach, opłatach, potrzebnych dokumentach znajdują się na stronie Rekrutacji w zakładce "Zasady rekrutacji"

Studia mogą być jednym z piękniejszych etapów w życiu. Zapraszamy serdecznie - dołącz do naszej społeczności. Aplikuj do Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Opublikowano: 10-06-2022