EN

Strona główna Aktualności Zapraszamy do udziału w badaniu

Zapraszamy do udziału w badaniu

Wyniki badania pozwolą na lepsze projektowanie działań dla społeczności studenckiej oraz na poprawę jakości życia młodych warszawiaków w mieście.

12-08-2019

Zapraszamy do udziału w badaniu, którego celem jest zebranie opinii, potrzeb i oczekiwań studentów i doktorantów uczelni warszawskich. Wyniki badania pozwolą Urzędowi m.st. Warszawy na lepsze projektowanie działań dla społeczności studenckiej, jak też mogą być przydatne dla władz i pracowników uczelni oraz osób, które działają w samorządach studenckich.

Badanie przygotowaliśmy razem ze studentami zaangażowanymi w działalność Porozumienia Uczelni Warszawskich – organu zrzeszającego samorządy studenckie, w tym również Samorząd Studentów APS. Ankietę można wypełniać do końca czerwca.

URZĄD M.ST. WARSZAWY
Centrum Komunikacji Społecznej (CK)
Wydział Projektów Interdyscyplinarnych

link do ankiety – cawi.um.warszawa.pl/badanie.studentow.pg,

link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/450172255729479/,

Aktualności

12-08-2019

Żegnamy Panią Profesor Jadwigę Bińczycką

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesor Jadwigi Bińczyckiej byłego pracownika naukowo - dydaktycznego naszej Uczelni
01-08-2019

NOWY wykaz czasopism wraz z punktacją

Minister Gowin ogłosił listę czasopism z wykazu MNiSW wraz z punktacją i przypisanymi czasopismom dyscyplinami
29-07-2019

Profesor Wiesław Theiss udzielił wywiadu japońskiej telewizji

Na zamówienie muzeum w Tsurudze, japońska telewizja realizuje godzinny film dokumentalny, którego tematem jest blisko 900 osobowa grupa dzieci polskich repatriowanych w latach 1919-1923 z Syberii oraz…