Strona główna Aktualności Zapraszamy do udziału w badaniu

Zapraszamy do udziału w badaniu

Wyniki badania pozwolą na lepsze projektowanie działań dla społeczności studenckiej oraz na poprawę jakości życia młodych warszawiaków w mieście.

18-06-2019

Zapraszamy do udziału w badaniu, którego celem jest zebranie opinii, potrzeb i oczekiwań studentów i doktorantów uczelni warszawskich. Wyniki badania pozwolą Urzędowi m.st. Warszawy na lepsze projektowanie działań dla społeczności studenckiej, jak też mogą być przydatne dla władz i pracowników uczelni oraz osób, które działają w samorządach studenckich.

Badanie przygotowaliśmy razem ze studentami zaangażowanymi w działalność Porozumienia Uczelni Warszawskich – organu zrzeszającego samorządy studenckie, w tym również Samorząd Studentów APS. Ankietę można wypełniać do końca czerwca.

URZĄD M.ST. WARSZAWY
Centrum Komunikacji Społecznej (CK)
Wydział Projektów Interdyscyplinarnych

link do ankiety – cawi.um.warszawa.pl/badanie.studentow.pg,

link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/450172255729479/,

13-06-2019

Plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL!

Plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL! pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego – laureaci Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
10-06-2019

Międzynarodowa konferencja

Międzynarodowa konferencja z cyklu OSOBA 26-27września 2019. Jedność w różnorodności - Idea i rzeczywistość 30 lat edukacji integracyjnej w Polsce