Strona główna Aktualności Wywiad z prof. zw. dr. hab. Stefanem M. Kwiatkowskim

Wywiad z prof. zw. dr. hab. Stefanem M. Kwiatkowskim

18-07-2018

Wywiad z prof. zw. dr. hab. Stefanem M. Kwiatkowskim, rektorem Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Szkoła w świecie zmian i nowych technologii” w Zakopanem.

WYWIAD

Więcej informacji na stronie: http://erasmusplus.org.pl/se-konferencja/

28-06-2018

Rekrutacja na studia doktoranckie WNP i WSNS

Nabór na studia DOKTORANCKIE na rok akademicki 2018/2019 WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH, kierunek: PEDAGOGIKA oraz WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH, kierunek: INTERDYSCYPLINARNE STUDIA DOKTORANCKIE W…
03-07-2018

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej współorganizowanego przez APS. Termin składania prac na konkurs został wyznaczony na dzień 21 września 2018 roku.
18-07-2018

Kongres Rozwoju Systemu Edukacji

Wyjątkowe wydarzenie edukacyjne! Kongres Rozwoju Systemu Edukacji już 10 września 2018 r. na Stadionie PGE Narodowym.