Strona główna Aktualności Wtorkowe warsztaty relaksacyjne dla społeczności Akademii

Wtorkowe warsztaty relaksacyjne dla społeczności Akademii

12-01-2021

W Nowym Roku wznawiamy spotkania on-line, podczas których uczymy się technik redukujących stres. Zapraszamy zarówno studentki i studentów jak i wszystkie osoby pracujące w Akademii.

Warsztaty prowadzone są przez pracowników Instytutu Psychologii oraz studentki i studentów psychologii. Bieżące informacje o warsztatach można uzyskać, obserwując profil Akademii w mediach społecznościowych - na Facebooku >> lub dołączając do Zespołu w aplikacji Teams.

Pierwsze zajęcia w Nowy Roku poświęcone będą technice uważnej obserwacji ciała tzw. skanowaniu ciała. Zapraszamy serdecznie.

Greencoin i Green Heat - nowe zielone projekty w Akademii

Z nowym rokiem rozpoczynamy dwa międzynarodowe projekty finansowane przez NCBiR. A dlaczego zielone?

Wtorkowe warsztaty relaksacyjne dla społeczności Akademii

W Nowym Roku wznawiamy spotkania on-line, podczas których uczymy się technik redukujących stres. Zapraszamy zarówno studentki i studentów jak i wszystkie osoby pracujące a Akademii.
08-01-2021

Projekt ERICA - przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci

Rozpoczynamy kolejny rok prac w ramach międzynarodowego projektu badawczo-aplikacyjnego nad programem szkoleniowym mającym na celu przeciwdziałanie przemocy doświadczanej przez dzieci w rodzinie.