Projekt "Wzornik - narzędzie do nauki posługiwania się obrazem”

16-04-2021

Inspirujące źródło pomysłów do wykorzystania na zajęciach ze studentami, uczniami, pacjentami… a nawet, jak Państwo zobaczą, z sobą samym. Zapraszamy na spotkanie 30 marca.

 

Instytut Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji zaprasza wszystkich Państwa Nauczycieli Akademickich APS, studentów studiów doktoranckich oraz uczestników Szkoły Doktorskiej w dniu 30 marca, w godz. 13.15-15.15 na spotkanie Panem dr hab. Stefanem Paruchem, prof. APS (Dyrektor IEA) oraz Panią dr Moniką Masłoń z Instytutu Edukacji Artystycznej, którzy opowiedzą o projekcie "Wzornik - narzędzie do nauki posługiwania się obrazem”.

„Wzornik” to narzędzie do nauki posługiwania się obrazem. Jest przeznaczony dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą w szkole i w ramach edukacji nieformalnej. Cykl scenariuszy jest inspirowany sztuką współczesną. Spotkanie to może być niezmiernie inspirującym źródłem pomysłów do wykorzystania na zajęciach ze studentami, uczniami, pacjentami… a nawet, jak Państwo zobaczą, z sobą samym.

Link do spotkania został udostępniony nauczycielom akademickim poszczególnych Instytutów, studentom studiów doktoranckich oraz uczestnikom Szkoły Doktorskiej. Szczegółowe pytania dotyczące spotkania prosimy przesyłać na adres kblachnio@aps.edu.pl

 

Licząc na aktywny udział w wydarzeniu, łączymy serdecznie pozdrowienia

dr hab. Agnieszka Olechowska, prof. APS – Dyrektor Instytutu Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji APS
dr hab. Stefan Paruch, prof. APS – Dyrektor Instytutu Edukacji Artystycznej APS
dr Monika Masłoń – adiunkt w Zakładzie Działań Wizualnych i Arteterapii IEA APS

 

plakat do spotkania

Udostępnij:

Wydrukuj