Strona główna Aktualności Profesor Wiesław Theiss udzielił wywiadu japońskiej telewizji

Profesor Wiesław Theiss udzielił wywiadu japońskiej telewizji

15-10-2019

Na zamówienie muzeum w Tsurudze, japońska telewizja realizuje godzinny film dokumentalny, którego tematem jest blisko 900 osobowa grupa dzieci polskich repatriowanych w latach 1919-1923 z Syberii oraz Mandżurii -  podróżowała do Polski między innymi dzięki pomocy Japonii.

W filmie kluczową postacią będzie Profesor Wiesław Theiss z Katedry Socjologii Edukacji, który udzielił obszernego wywiadu japońskim dziennikarzom. Ekipa złożyła wizytę w APS w piątek 26 lipca realizując nagranie w pomieszczeniach Uczelni. Emisja filmu jest przewidziana na przełomie października i listopada na antenie jednego z kanałów ogólnokrajowych w Japonii i poprzedzi konferencję naukową w Tsurudze. Specjalnym gościem tego wydarzenia będzie Profesor Wiesław Theiss, który wygłosi obszerny wykład na temat losów dzieci polskich z Syberii, które przez Japonię przyjechały do Polski.

15-10-2019

Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej - studia podyplomowe

Zapraszamy na studia podyplomowe w zakresie Arteterapii z elementami terapii pedagogicznej.
14-10-2019

Studia podyplomowe - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA na studia podyplomowe PRACA WYCHOWAWCZA Z DZIEĆMI Z TRUDNYMI ZACHOWANIAMI
09-10-2019

ZOSTAŁY OSTANIE WOLNE MIEJSCA - Wczesna interwencja - pomoc dziecku i rodzinie.

OSTANIE WOLNE MIEJSCA - Studia podyplomowe - wczesna interwencja - pomoc dziecku i rodzinie.