EN

Strona główna Aktualności Prof. Szewach Weiss laureatem Nagrody im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Prof. Szewach Weiss laureatem Nagrody im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

19-06-2018

Szewach Weiss był dziennikarzem i politykiem, wieloletnim posłem do Knesetu, a także przewodniczącym izraelskiego parlamentu. W 2012 r. został doktorem honoris causa naszej Uczelni. Człowiek nauki i dyplomacji, wykładowca akademicki i polityk, wielki humanista, działający całe życie na rzecz międzyludzkiego i międzykulturowego dialogu. Otwarty na Innego i w Innym odnajdujący siebie. „Dziecko Holokaustu”, były ambasador Izraela w Polsce, dziennikarz, autor wielu książek naukowych, literackich i bogatej publicystyki.

Szewach Weiss laureatem Nagrody im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

 

 

Aktualności

28-03-2018

Wykłady Wybitnych Pedagogów

Wykłady Wybitnych Pedagogów - wystąpienie Rektor APS Prof. zw. dr hab. dr h.c. Stefan Michał Kwiatkowski pt.: ,,Fenomen przywództwa"
06-04-2018

KOLEGIUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ - WYSTAWY

KOLEGIUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy - ŚRODA 20 CZERWCA O GODZINIE 15 : 00, W BUDYNKU KOLEGIUM PRZY ULICY …
04-06-2018

Kongres Praw Rodzicielskich - 25-26 czerwca 2018

W imieniu Rzecznika Praw Obywatelskich i Rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zapraszamy na Kongres Praw Rodzicielskich w dniach 25 - 26 czerwca 2018.