Otwarte spotkania naukowe przy kawie i herbacie

18-11-2021

W imieniu Kierownik Szkoły Doktorskiej dr hab. Aleksandry Tłuściak-Deliowkiej, prof. APS zapraszamy na otwarte spotkania naukowe z cyklu „A PhD journey in different countries”.

Gościem pierwszego spotkania, które odbyło się 18 listopada br. była Alyona Gubenko, doktorantka Abai Kazakh National Pedagogical University (Almaty Kazakhstan), która przybliżyła procedurę doktoryzowania się w Kazachstanie oraz zaprezentowała wyniki prac naukowych prowadzonych w ramach przygotowania dysertacji pt. “Preparation of the future teacher for working with children who are prone to bullying victimization”. 

Podczas kolejnego spotkania gościem będzie Zuzana Mullerova, doktorantka Palacky University Olomouc (Czech Republic), która przybliży procedurę doktoryzowania się w Czechach oraz zaprezentuje wyniki prac naukowych prowadzonych w ramach przygotowania dysertacji pt. „Specifics of cooperation of school psychologists with teachers at Czech schools”.
Zapraszamy 2 grudnia w godz. 13.30-15.00, s. 1109.

Spotkania mają charakter otwarty. Zachęcamy do uczestniczenia stacjonarnie. Istnieje możliwość udziału w spotkaniu poprzez Teams. W celu otrzymania linku do spotkania prosimy zainteresowane osoby o kontakt: kblachnio@aps.edu.pl 

 

 Plakat otwartych naukowych spotkań przy kawie Szkoły Doktorskiej APS

 

 

Udostępnij:

Wydrukuj