EN

Strona główna Aktualności Ogród nauki - w formule zdalnego seminarium

Ogród nauki - w formule zdalnego seminarium

27-10-2020

Zapraszamy pracowników Akademii Pedagogiki Specjalnej do „Ogrodu nauki” na pierwsze w bieżącym roku akademickim wydarzenie pt. "Postępowania habilitacyjne i profesorskie bez tajemnic", które odbędzie się 23 października 2020 r. (piątek) w godz.  11.00 - 13.00. Wydarzenie zrealizowane zostanie w formule zdalnego seminarium, zorganizowanego za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

Gościem i jednocześnie prelegentem będzie prof. dr hab. Bogusław Śliwerski, wybitny naukowiec i pedagog, wieloletni członek Sekcji Nauk Humanistycznych i Społecznych Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, doświadczony w zakresie postępowań awansowych.

Osoby, które chciałyby zgłosić pytania dotyczące tematyki seminarium, zwłaszcza pytania wymagające odniesienia się do szczegółowych przepisów prawnych, proszone są o przesłanie ich na adres eduda@aps.edu.pl do dnia 18 października 2020 r.

Link do spotkania został udostępniony dyrektorom poszczególnych Instytutów.

Licząc na aktywny udział w wydarzeniu, łączymy serdecznie pozdrowienia

 

Dyrektor Instytutu Pedagogiki
dr hab. Danuta Uryga prof. APS
oraz
dr inż. Ewa Duda    

 

Aktualności

27-10-2020

List Rektor do Społeczności Akademii

Za chwilę miną dwa miesiące od rozpoczęcia kadencji nowych władz Akademii. Zgodnie z przewidywaniami, rzeczywistość, w jakiej przyszło nam pracować, studiować i po prostu - żyć, jest niezwykle trudna…
27-10-2020

Wspólny apel KRASP, RGNiSW, PAN, PSRP, KRD w sprawie wyroku TK

Apel Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Przewodniczącego Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezesa Polskiej Akademii Nauk, Przewodniczącego Parlamentu Studentów Rzecz…
27-10-2020

Kongres Zdrowie Polaków

Kongres ZDROWIE POLAKÓW 26-27 października, jak mówi jego organizator i gospodarz prof. Henryk Skarżyński – inicjatywa ważna, a jednocześnie odważna. Zapraszamy do oglądania materiałów on-line.