EN

Strona główna Aktualności Ochrona praw dziecka w Polsce. Refleksje w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka

Ochrona praw dziecka w Polsce. Refleksje w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka

08-04-2020

Zakład Nauk o Rodzinie i Prawa Rodzinnego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS zaprasza na seminarium pt. „Ochrona praw dziecka w Polsce. Refleksje w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka”, które odbędzie się w dniu 12. grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali Senatu APS.

Celem seminarium jest podsumowanie działań dotyczących ochrony praw dzieci w Polsce, wymiana doświadczeń praktyków, teoretyków i badaczy reprezentujących różne dyscypliny naukowe, a przede wszystkim pogłębiona dyskusja na temat wyzwań dotyczących ochrony praw dzieci w Polsce.

Program Seminarium
 
Organizatorki:

dr Anna Chmielewska
dr Małgorzata Czarkowska
dr Magdalena Stankowska
dr Monika Zima-Parjaszewska
dr Jolanta Zozula

Aktualności

08-04-2020

Zdrowia, spokoju, optymizmu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Akademickiej oraz naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym życzenia zdrowia, spokoju i optymizmu.
08-04-2020

Jak dbać o odporność psychiczną w czasie pandemii COVID-19?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru poprowadzonego przez dr n. med. Magdalenę Gawrych z Zakładu Psychologii Klinicznej Człowieka Dorosłego Instytutu Psychologii
03-04-2020

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich stanowczo sprzeciwia się tym działaniom zwiększającym zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli, które mogą być bez szkody odsunięte w czasie.