Strona główna Aktualności Matematyka w obiektywie - ogłoszenie wyników

Matematyka w obiektywie - ogłoszenie wyników

20-01-2021

Matematyka w obiektywie - ogłoszenie wyników tegorocznej edycji odbędzie się w sposób zdalny, 4 grudnia 2020r. o godz. 12:00.

Szanowni Państwo,

w wyjątkowych okolicznościach pandemii udało się po raz jedenasty zorganizować Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Matematyka w obiektywie. Odnieśliśmy kolejny sukces, gdyż zgłoszono ponad 12 tys. prac fotograficznych z wszystkich regionów Polski, a także wielu krajów europejskich i pozaeuropejskich (m. in. z Niemiec, Francji, Irlandii, USA). Fotografii pięknych i jednocześnie zachwycających niezwykłą umiejętnością dostrzegania matematyki w przyrodzie czy dziełach rąk ludzkich.

Jury zakończyło wyjątkowo trudną pracę. Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji odbędzie się w sposób zdalny, na stronie internetowej www.mwo.usz.edu.pl w dniu 4 grudnia 2020r. o godz. 12:00. Zapraszamy do galerii nagrodzonych i wyróżnionych fotografii oraz do wysłuchania wykładów popularno-naukowych oraz koncertu.

Konkurs MATHEMATICS IN FOCUS od roku 2010 współpracuje z Województwem Zachodniopomorskim www.wzp.pl, a od roku 2020 również z Województwem Mazowieckim www.mazovia.pl.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
dr hab. Małgorzata Makiewicz, prof. APS
Kierownik Projektu „Matematyka w obiektywie”

20-01-2021

"Jak to jest być mną" - znamy wyniku konkursu Katedry UNESCO

Do konkursu zakwalifikowało się ponad 100 prac z całej Polski. Miło nam ogłosić listę zwycięzców.
18-01-2021

Wykład otwarty - dr Cecilia Zsögön

W ramach kolejnej edycji "Ogrodu nauki" Instytut Pedagogiki zaprasza na wykład otwarty dr Cecilii Zsögön, Universidad de Buenos Aires (profesor wizytująca APS) pt. "Mapping the backlash against human …
18-01-2021

Większość zajęć w semestrze letnim w formie zdalnej

Tę trudną decyzję podjęły władze Akademii, biorąc pod uwagę dobro studentów i wykładowców, a także pracowników administracyjnych uczelni.