Strona główna Aktualności Magistrantka APS laureatką Konkursu Otwarte Drzwi – Edycja XV – 2018 r.

Magistrantka APS laureatką Konkursu Otwarte Drzwi – Edycja XV – 2018 r.

14-02-2019

W Konkursie Otwarte Drzwi - Edycja XV - 2018 r., organizowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w kategorii prac magisterskich z zakresu rehabilitacji społecznej, 1 miejsce zajęła Magistrantka prof. Ewy Kuleszy pani Justyna Wlaźnik. Temat pracy: „Spotkanie z Innym – obraz osób z zespołem Downa w polskiej literaturze dziecięcej i młodzieżowej”

Gratulujemy serdecznie !

Lista laureatów

14-02-2019

Wyrazy współczucia

Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doktor Ewy Żabczyńskiej byłego pracownika naukowo-dydaktycznego naszej Uczelni, niezwykle ceniona przez studentów i nauczycieli akademickich pozosta…
28-01-2019

WEWNĄTRZUCZELNIANY KONKURS O FINANSOWANIE BADAŃ NAUKOWYCH

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania wniosków o finansowanie badań.
08-01-2019

Miniatura 2

DECYZJĄ DYREKTORA NARODOWEGO CENTRUM NAUKI zostały przyznane środki finansowe na realizację działań naukowych w ramach konkursu Miniatura 2