EN

Strona główna Aktualności KONKURS Pedeutologiczna Wiosna Poezji

KONKURS Pedeutologiczna Wiosna Poezji

18-04-2019

Szanowni Państwo,

Pracownicy Zakładu Pedeutologii Akademii Pedagogiki Specjalnej serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie pod tytułem: Pedeutologiczna Wiosna Poezji. Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do studentów, nauczycieli akademickich i nauczycieli pracujących w szkołach i przedszkolach. Utwory studentów i nauczycieli będą oceniane oddzielnie.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest nadesłanie trzech wierszy opatrzonych godłem[1] w terminie do 10.05.2019 na adres mailowy: bszurowska@aps.edu.pl

Zachęcamy, aby pisać o sprawach wielkich, choć pozornie maleńkich, osobach bliskich, chwilach utrwalonych w zachwycie, o przeżyciach tworzonych kulturą młodości, rozumieniu szczęścia i poszukiwaniu wyjątkowych dla siebie dróg wolności. Ważna jest zatem szczera i wrażliwa treść utworów.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 22 maja, gdy kwitną konwalie (szczegółowe informacje zostaną podane wszystkim uczestnikom za pośrednictwem poczty elektronicznej).

więcej ...

[1] Godło zapewnia anonimowość Twórcom. Autorzy wierszy, zgodnie z procedurą Konkursu, otrzymają wiadomość na adres maliowy z prośbą o podanie swoich danych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓLNEGO TWORZENIA ŚWIATA POEZJI

Aktualności

18-04-2019

II BIEG Marii Grzegorzewskiej

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji BIEGU Marii Grzegorzewskiej w dniu 22 maja 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w Parku Szczęśliwickim.
17-04-2019

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Rektor wraz z całą społecznością akademicką
08-04-2019

APS na kozetce

Jak to jest być obywatelem/-obywatelem APS? Często mówimy o problemach w komunikacji pomiędzy różnymi jednostkami APS, może czas zmian jest okazją, aby o tym porozmawiać? O tym co nam przeszkadza, co…