Strona główna Aktualności Konkurs na hasło 100-lecia APS

Konkurs na hasło 100-lecia APS

10-12-2019

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na hasło towarzyszące obchodom 100-lecia Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego hasła towarzyszącego obchodom „100-lecia APS”. Zwycięskie hasło będzie publikowane w materiałach informacyjno-promocyjnych Akademii, jak też we wszelkich materiałach dotyczących obchodów „100-lecia APS”, a w szczególności: na stronie internetowej Akademii, na stronie internetowej obchodów „100-lecia APS”, w Internecie, w środkach masowego przekazu, w innych materiałach wydawanych w formie drukowanej, elektronicznej i cyfrowej.

Konkurs adresowany jest do społeczności Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej, a jego uczestnikami - tak zgłaszającymi jak i wybierającymi hasło - mogą być wyłącznie nauczyciele akademiccy, studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych i pracownicy naszej Uczelni.

Czas trwania konkursu: 25 listopada 2019 r. - 14 stycznia 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się w dwóch etapach:

Pierwszy etap rozpoczyna się 25 listopada 2019 r., trwa do 20 grudnia 2019 r.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną jedynie do 9 grudnia 2019 r. do godz. 23:59

W pierwszym etapie konkursu Kapituła wyłania 3 najlepsze hasła, w głosowaniu jawnym podczas posiedzenia, które odbędzie się nie później niż do dnia 20 grudnia 2019 r. Wyróżnione hasła przechodzą do drugiego etapu konkursu i zostają zamieszczone na stronie uczelni.

Drugi etap rozpoczyna się 8 stycznia 2020 r., trwa do 14 stycznia 2020 r.

W drugim etapie Konkursu zwycięskie hasło wybierane jest w drodze powszechnego głosowania wszystkich członków społeczności akademickiej APS.

Wyniki  Konkursu  zostaną  ogłoszone  na stronie uczelni w terminie do 20 stycznia 2020 r.

WEŹ UDZIAŁ   REGULAMIN

10-12-2019

Rusza DALDIS (Erasmus+)

W dniach 21-22 listopada gościliśmy przedstawicieli uczelni, szkół i biznesu z branży Edu IT z Irlandii, Belgii, Danii, Grecji i Turcji. Było to pierwsze spotkanie inicjujące pracę w ramach grantu Dig…
21-11-2019

Seminarium - Ochrona praw dziecka w Polsce

Zakład Nauk o Rodzinie i Prawa Rodzinnego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS zaprasza na seminarium w dniu 12. grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali Senatu APS.
02-12-2019

OSPAR

XXIV Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji odbywa się tradycyjnie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W tym roku - 4 grudnia