Strona główna Aktualności Jak odblokować dostęp do konta e-mail

Jak odblokować dostęp do konta e-mail

29-05-2020

KOMUNIKAT Kierownika Działu Informatyczno Medialnego:

Informujemy, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego wdraża się następujące działania mające na celu usprawnienie działania poczty e-mail APS oraz programu Teams.

Studenci chcący odblokować dostęp do konta e-mail mogą wykonać to poprzez złożenie wniosku do Działu Informatyczno Medialnego za pomocą systemu USOSweb (Zakładka Dla studentów -> Podania -> złóż nowe podanie). We wniosku należy podać adres e-mail APS (inicjały + nr albumu, w przypadku studiów podyplomowych inicjały +p +nr albumu) oraz adres e-mail na który zostanie przesłane hasło jednorazowe służące do odblokowania dostępu do konta. Hasła będą wysyłane w terminie 24 godzin (w przypadku braku wiadomości przed dalszym kontaktem należy sprawdzić czy wiadomość nie została zidentyfikowana są jako spam). Prosimy nie składać takich wniosków poprzez wysyłanie wiadomości email z prywatnych kont.

Prosimy nie dzwonić w kwestii odblokowania konta e-mail. Jeśli występuje problem należy kontaktować się na e-mail: informatycy@aps.edu.pl

Pracownicy Akademii chcący odblokować dostęp do konta e-mail proszeni są o przekazanie takiej prośby do sekretariatu swojego Instytutu. Sekretariaty po ustaleniu nowego jednorazowego hasła z DIM przekażą je zainteresowanemu pracownikowi.

25-05-2020

Wskazania dotyczące egzaminów realizowanych zdalnie

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się ze wskazaniami dotyczącymi egzaminów realizowanych zdalnie.
28-05-2020

Nagroda Janusza Korczaka dla Krajów Globalnego Południa 2020 - znamy zwycięzcę

W roku 2020 nagrodę otrzymał pan Waliya, Yohanna Joseph z Uniwersytetu w Kalabarze. Gratulujemy serdecznie.
25-05-2020

Komunikat Kanclerza APS

Komunikat nr 1/2020 Kanclerza Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej z dnia 25.05.2020 r. w sprawie wprowadzenia szczegółowych zasad korzystania z domów studenckich położonych na ter…