Strona główna Aktualności Jak odblokować dostęp do konta e-mail

Jak odblokować dostęp do konta e-mail

20-01-2021

KOMUNIKAT Kierownika Działu Informatyczno Medialnego:

Informujemy, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego wdraża się następujące działania mające na celu usprawnienie działania poczty e-mail APS oraz programu Team.

Studenci I roku otrzymują hasła do konta email APS na swój prywatny email podany w systemach w czasie rekrutacji.

PROSIMY ABY STUDENCI I ROKU NIE SKŁADALI PODAŃ, ORAZ NIE WYSYŁALI MAILI DO DIM W SPRAWIE RESETU HASLA!

Pozostali studenci chcący odblokować dostęp do konta e-mail mogą wykonać to poprzez złożenie wniosku do Działu Informatyczno Medialnego za pomocą systemu USOSweb (Zakładka Dla studentów -> Podania -> złóż nowe podanie). We wniosku należy podać adres e-mail APS (inicjały + nr albumu, w przypadku studiów podyplomowych inicjały +p +nr albumu) oraz adres e-mail na który zostanie przesłane hasło jednorazowe służące do odblokowania dostępu do konta. Hasła będą wysyłane w terminie 48 godzin w dni robocze (w przypadku braku wiadomości przed dalszym kontaktem należy sprawdzić czy wiadomość nie została zidentyfikowana są jako spam). Prosimy nie składać takich wniosków poprzez wysyłanie wiadomości email z prywatnych kont.

Prosimy nie dzwonić w kwestii odblokowania konta e-mail.

Pracownicy Akademii chcący odblokować dostęp do konta e-mail proszeni są o przekazanie takiej prośby do sekretariatu swojego Instytutu. Sekretariaty po ustaleniu nowego jednorazowego hasła z DIM przekażą je zainteresowanemu pracownikowi.

20-01-2021

"Jak to jest być mną" - znamy wyniku konkursu Katedry UNESCO

Do konkursu zakwalifikowało się ponad 100 prac z całej Polski. Miło nam ogłosić listę zwycięzców.
18-01-2021

Wykład otwarty - dr Cecilia Zsögön

W ramach kolejnej edycji "Ogrodu nauki" Instytut Pedagogiki zaprasza na wykład otwarty dr Cecilii Zsögön, Universidad de Buenos Aires (profesor wizytująca APS) pt. "Mapping the backlash against human …
18-01-2021

Większość zajęć w semestrze letnim w formie zdalnej

Tę trudną decyzję podjęły władze Akademii, biorąc pod uwagę dobro studentów i wykładowców, a także pracowników administracyjnych uczelni.