EN

Strona główna Aktualności III Festiwal Inicjatyw i Innowacji Pedagogicznych na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością

III Festiwal Inicjatyw i Innowacji Pedagogicznych na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością

FIPRON jest doskonałą okazją do zaprezentowania twórczych inicjatyw podejmowanych na rzecz osób z niepełnosprawnością w środowiskach lokalnych.

24-04-2018

Towarzystwo Absolwentów i Przyjaciół APS oraz Polskie Towarzystwo Pedagogiki Specjalnej już po raz trzeci zapraszają wszystkie osoby pracujące z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami z niepełnosprawnością do udziału w Festiwalu Inicjatyw i Innowacji Pedagogicznych na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością (FIPRON), który odbędzie się 18 maja 2018 roku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Celem tego wyjątkowego spotkania będzie prezentacja Państwa pomysłów wykreowanych z myślą o osobach z niepełnosprawnością. Praca ta wymaga inicjatywy i twórczych rozwiązań, które zapewne stosujecie Państwo w swojej codziennej pracy. Festiwal będzie więc doskonałą okazją do zaprezentowania twórczych inicjatyw podejmowanych na rzecz osób z niepełnosprawnością w środowiskach lokalnych.

więcej ...

Aktualności

24-04-2018

KOMUNIKAT

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 61 Rektora APS z dnia 21.06.2017 ogłaszam dni 2 i 4 maja 2018 roku dniami wolnym dla wszystkich pracowników naszej Uczelni. Dzień 30 kwietnia jest również dniem wolny, odbiór…
20-04-2018

„Europejski Dzień Logopedy - Usłysz mnie”

IV Konferencja „Europejski Dzień Logopedy - Usłysz mnie" Dnia 27.04.2018 r. w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie odbędzie się konferencja „Europejski Dzień Logopedy …
18-10-2017

NOWOŚCI WYDAWNICZE

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami Wydawnictwa Akademii Pedagogiki Specjalnej.